Tork

Ekspansja węgierskiego operatora biur serwisowanych

Budynek Mazowiecka 2/4 w Warszawie (źródło: New Work)
Budynek Mazowiecka 2/4 w Warszawie (źródło: New Work)
Firma New Work wynajęła nowe biuro. Będzie to druga w Polsce lokalizacja operatora biur serwisowanych z Węgier.

New Work oferuje w pełni wyposażone biura, a także ich obsługę administracyjną i techniczną oraz możliwością wynajmu powierzchni na elastycznych warunkach. Należy on do firmy Property System Group, która obecnie posiada 12 lokalizacji w Budapeszcie, Kijowie, Pradze oraz w Warszawie.

Nowa siedziba firmy New Work będzie znajdować się w budynku Mazowiecka 2/4 w Warszawie. W obiekcie tym będzie ona zajmować 2260 mkw. powierzchni biurowej, czyli całą powierzchnię biurową dostępną w obiekcie. Na powierzchni najemcy znajdzie się ok. 80 gabinetów typu executive suits. W transakcji najemcę reprezentowała firma doradcza Savills, a obecnie odpowiada ona również za projekt i realizację prac aranżacyjnych. Właścicielem budynku Mazowiecka 2/4 jest firma Hochtief.

W Warszawie, dzięki podpisanej umowie, dysponujemy już 5500 mkw. powierzchni w dwóch lokalizacjach. Do końca roku planujemy poszerzyć naszą ofertę w stolicy Polski do 12 000 mkw., dzięki czemu nasi klienci będą mogli korzystać z sieci pięciu lokalizacji – mówi Hubert Abt, CEO Property Systems Group.

Biuro w budynku Mazowiecka 2/4 będzie już drugą w Polsce lokalizacją operatora biur serwisowanych z Węgier. Debiut firmy New Work miał miejsce w zeszłym roku w kompleksie Wilanów Office Park.

W Polsce dynamicznie rośnie rynek elastycznych miejsc pracy, na który składają się również biura serwisowane, takie jak New Work. Budynek Mazowiecka 2/4 cechuje bardzo dobra, centralna lokalizacja, blisko stacji dwóch linii metra oraz z doskonałym dostępem do zaplecza gastronomicznego w najbliższym otoczeniu – mówi Dominik Reszetko, starszy konsultant w zespole reprezentacji najemcy w dziale powierzchni biurowych Savills.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra