Wola Retro

Grupa INTER wybrała West Station II

fot. pixabay.com
fot. pixabay.com
Grupa INTER ma nową siedzibę. Wprowadziła się ona do warszawskiego biurowca West Station II.

Pracownicy Grupy INTER rozpoczęli pracę w nowym biurze, które zlokalizowane jest w warszawskim biurowcu West Station II przy Alejach Jerozolimskich. W obiekcie tym zajmą oni 1470 mkw. przestrzeni biurowej. W skład Grupy INTER w Polsce wchodzą dwa towarzystwa ubezpieczeń: TU INTER Polska S.A. i TU INTER-ŻYCIE Polska S.A. oraz spółka INTER Assisstance sp. z o.o.

Głównym czynnikiem który zdecydował o wyborze nowej powierzchni biurowej była odpowiednia lokalizacja oraz możliwość dostosowania biura do oczekiwań firmy i naszych pracowników. Ludzie stanowią najważniejszy element biurowego świata, dlatego tak ważne jest dla nas, aby pracowali oni w komfortowych i przyjaznych warunkach. Nowoczesny charakter kompleksu biurowego West Station II, funkcjonalność, ekologiczność, a także szereg innowacyjnych rozwiązań dostosowanych do potrzeb zatrudnionych – to cechy, które przekonały nas, aby wybrać właśnie tę lokalizację na naszą nową siedzibę powiedziała Wioletta Rogosz, Członek Zarządu spółek INTER w Polsce.

Kompleks West Station II zlokalizowany jest przy Alejach Jerozolimskich w dynamicznie rozwijającej się części Ochoty. W bliskim sąsiedztwie biurowca znajduje się ważne arterie komunikacyjne. Inwestycja posiada certyfikat BREEAM Excellence.

W dzisiejszych czasach usytuowanie biura firmy oraz odpowiednio zaprojektowana przestrzeń są swoistą wizytówką firmy. Mogą być też elementem decydującym o wyborze pracodawcy przez przyszłych pracowników. Nowa siedziba INTER to dobrze zaaranżowana przestrzeń, która niewątpliwe przyczyni się do wzrostu satysfakcji z wykonywanej pracy oraz pozytywnie wpłynie na dobre samopoczucie naszych pracowników dodaje Wioletta Rogosz z INTER.

 


0.0
Tagi: West Station
Napisz pierwszy komentarz
mantra