Tork

Grupa INTER wybrała West Station II

fot. pixabay.com
fot. pixabay.com
Grupa INTER ma nową siedzibę. Wprowadziła się ona do warszawskiego biurowca West Station II.

Pracownicy Grupy INTER rozpoczęli pracę w nowym biurze, które zlokalizowane jest w warszawskim biurowcu West Station II przy Alejach Jerozolimskich. W obiekcie tym zajmą oni 1470 mkw. przestrzeni biurowej. W skład Grupy INTER w Polsce wchodzą dwa towarzystwa ubezpieczeń: TU INTER Polska S.A. i TU INTER-ŻYCIE Polska S.A. oraz spółka INTER Assisstance sp. z o.o.

Głównym czynnikiem który zdecydował o wyborze nowej powierzchni biurowej była odpowiednia lokalizacja oraz możliwość dostosowania biura do oczekiwań firmy i naszych pracowników. Ludzie stanowią najważniejszy element biurowego świata, dlatego tak ważne jest dla nas, aby pracowali oni w komfortowych i przyjaznych warunkach. Nowoczesny charakter kompleksu biurowego West Station II, funkcjonalność, ekologiczność, a także szereg innowacyjnych rozwiązań dostosowanych do potrzeb zatrudnionych – to cechy, które przekonały nas, aby wybrać właśnie tę lokalizację na naszą nową siedzibę powiedziała Wioletta Rogosz, Członek Zarządu spółek INTER w Polsce.

Kompleks West Station II zlokalizowany jest przy Alejach Jerozolimskich w dynamicznie rozwijającej się części Ochoty. W bliskim sąsiedztwie biurowca znajduje się ważne arterie komunikacyjne. Inwestycja posiada certyfikat BREEAM Excellence.

W dzisiejszych czasach usytuowanie biura firmy oraz odpowiednio zaprojektowana przestrzeń są swoistą wizytówką firmy. Mogą być też elementem decydującym o wyborze pracodawcy przez przyszłych pracowników. Nowa siedziba INTER to dobrze zaaranżowana przestrzeń, która niewątpliwe przyczyni się do wzrostu satysfakcji z wykonywanej pracy oraz pozytywnie wpłynie na dobre samopoczucie naszych pracowników dodaje Wioletta Rogosz z INTER.

 


0.0
Tagi: West Station
Napisz pierwszy komentarz