Tork

Nowogrodzka Square już gotowa

Pasaż przed biurowcem Nowogrodzka Square (źródło: materiały prasowe Yareal)
Pasaż przed biurowcem Nowogrodzka Square (źródło: materiały prasowe Yareal)
Nowogrodzka Square to flagowy projekt biurowy firmy Yareal. Budynek jest już gotowy na przyjęcie najemców, a mieszkańcy Warszawy mogą korzystać z wielkomiejskiego pasażu.

Nowogrodzka Square to 6-piętrowy butikowy biurowiec, który oferuje 11 000 mkw. powierzchni. Budynek uzyskał już pozwolenie na użytkowanie. Pierwsi najemcy wprowadzą się do biurowca w jeszcze w tym miesiącu. Inwestycja została wpasowana w historyczne otoczenie, które tworzą modernistyczne kamienice. Wraz z biurowcem Yareal wybudował również pieszy pasaż miejski, który łączy Aleje Jerozolimskie z ul. Nowogrodzką. 

Wielkomiejski pasaż obok budynku Nowogrodzka Square tworzy nowe, atrakcyjne i pełne życia połączenie Alej Jerozolimskich z ul. Nowogrodzką. Po niespełna 20 miesiącach kończymy budowę z wielką satysfakcją, ponieważ w przeszłości to miejsce w centrum Warszawy było zupełnie niedostępne i nieznane. Nowo powstały budynek Nowogrodzka Square razem z pasażem udostępnia je praktycznie wszystkim – najemcom, przechodniom i gościom lokali usługowych na parterze. Unikalna fasada wykonana z surowego betonu została uzupełniona w uchylnych oknach półprzejrzystym kamieniem – onyxem. Dzięki temu elewacja o każdej porze będzie pięknie przeświecała, rozjaśniając deptak pomiędzy biurowcem, a monumentalnym gmachem Wojskowego Instytutu Geografii – wyjaśnia Eric Dapoigny, prezes Yareal Polska.

Każde z pięter Nowogrodzka Square oferuje od 1500 do 2000 mkw. powierzchni biurowej. Najemcy będą mogli korzystać z tarasów znajdujących się na najwyższej kondygnacji biurowca. Podziemny garaż przygotowano miejsca parkingowe dla 148 samochodów, a także parking dla rowerów. Lokalizacja biurowca zapewnia dobry dostęp do ważnych szlaków komunikacyjnych i komunikacji miejskiej. Biurowiec znajduje się o kilka minut spaceru od Dworca Centralnego i Złotych Tarasów.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz