bcb wrzesień 2020

Econocom w Spektrum Tower

Biurowiec Spektrum Tower
Biurowiec Spektrum Tower
Biurowiec Spektrum Tower zyskał nowego najemcę. Wprowadzi się tu Polski oddział firmy Econocom.

Econocom to firma specjalizująca się w doradztwie teleinformatycznym dla organizacji. Jej polski oddział przeprowadził się do nowego biura. Na swoją siedzibę Econocom wynajął 350 mkw. powierzchni w biurowcu Spektrum Tower. Dotychczasowe biuro Econocom Polska mieściło się w budynku Saski Point. W procesie poszukiwania nowej lokalizacji najemcę wspierali eksperci z działu wynajmu powierzchni biurowych BNP Paribas Real Estate Poland.

W poszukiwaniu nowego biura dla Econocom Polska kluczowa okazała się dogłębna analiza potencjalnych lokalizacji, zarówno pod kątem parametrów finansowych, aspektów technicznych budynku, jak również oferty usług dodatkowych odpowiadających potrzebom młodego i dynamicznie rozwijającego się zespołu Econocom Polska – mówi Adrian Bojczuk, zastępca dyrektora działu wynajmu powierzchni biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland.

Spektrum Tower to budynek, który daje dużo możliwości. Jego naturalną zaletą, która w oczach Econocom Polska ma ogromne znaczenie, jest doskonała lokalizacja z dostępem zarówno do transportu publicznego, jak również do wszystkich udogodnień ścisłego centrum – restauracji, kawiarni czy sklepów. Dodatkowymi magnesami przyciągającymi do Spektrum Tower są m.in. nowoczesny klub fitness, restauracja i prywatna klinika. To aspekty istotne z punktu widzenia najemcy, którego celem było postawienie na lokalizację, którą polubią pracownicy – komentuje Małgorzata Małecka, konsultant w dziale wynajmu powierzchni biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland.

Biurowiec Spektrum Tower znajduje się przy ul. Twardej w Warszawie. W 2015 r. budynek został poddany modernizacji. Obiekt posiada charakterystyczną bryłę. Jego atutem jest przeszklona fasada zapewniająca dobry dostęp do naturalnego światła.

Spektrum Tower wpisuje się bardzo dobrze w potrzeby naszego zespołu, a co ważniejsze wynegocjowane warunki najmu były zgodne z oczekiwaniami Econocom. Efektem pracy agencji BNP Paribas Real Estate Poland jest nowe, w pełni wyposażone biuro, przygotowane “pod klucz” w zgodzie z odpowiadającym nam stylem oraz znaczne poprawienie standardu pracy – podkreśla Gildas Chouin, country manager: Polska, Czechy i Rumunia, Econocom.

 


3.0
Napisz pierwszy komentarz