Interbiuro - duży

BZ WBK z większym biurem

BZ WBK w Business Garden Poznań
Bank Zachodni WBK powiększa swoją siedzibę w Business Garden Poznań.

Bank Zachodni WBK renegocjował umowę najmu w biurowcu Business Garden Poznań. Nie tylko na dłużej pozostanie on w tym obiekcie, ale też powiększy zajmowaną dotychczas powierzchnię (do ponad 14 750 mkw.). W transakcji najemcę reprezentował Colliers International. Bank Zachodni WBK jest największym z najemców w Business Garden Poznań. 

Na nowej powierzchni uruchomiliśmy projekt Agile, którego zadaniem jest dostarczenie dla naszych klientów produktów, z których będą chętnie korzystali i polecali je innym. Agile to bliska kooperacja w ramach zespołów multidyscyplinarnych podejmujących wspólne decyzje, elastyczność i transparentność, a także przestrzeń do eksperymentowania na drodze do osiągnięcia jednego celu – mówi Paweł Dziedzina, dyrektor departamentu zarządzania środowiskiem pracy w BZ WBK.

Powiększenie powierzchni biurowej przez BZWBK w Business Garden to jeden z coraz liczniejszych przykładów ekspansji najemców w polskich miastach regionalnych. Świadczy to o doskonałej kondycji rynku nieruchomości komercyjnych w regionach, która sprzyja dynamicznemu rozwojowi międzynarodowych firm – podkreśla Paweł Skałba, senior partner, dyrektor działu powierzchni biurowych w Colliers International.

Ze względu na skalę, Business Garden umożliwia bezproblemową ekspansję zarówno w obrębie jednego budynku, jak i całego projektu. Możliwość korzystania z terenów zielonych i infrastruktury sportowej wokół kompleksu, szatni i pryszniców dla osób dojeżdżających rowerami oraz licznych udogodnień to kolejne atuty kompleksu. Ekspansja BZWBK dowodzi, że najemcy doceniają nasze starania zmierzające do zapewnienia doskonałych warunków pracy i wsparcia ich procesów biznesowych – mówi Magdalena Makuch, leasing manager w Vastint Poland.

Business Garden Poznań znajduje się w poznańskiej dzielnicy Grunwald. Kompleks składa się z 9 budynków o łącznej powierzchni 88 000 mkw. Obiekt posiada certyfikat LEED Platinum. Business Garden Poznań oferuje swoim najemcom obszerny ogród. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz