Kinnarps Polska Sp. z o.o.

CityFit w Wola Plaza

CityFit
CityFit
CityFit otwiera kolejną lokalizację w Warszawie. Marka posiada w Warszawie 3 kluby (Rondo ONZ, Targówek i Wiatraczna), a jesienią pojawi się w centrum handlowym Reduta. Piąty klub CityFit będzie zlokalizowany w budynku biurowym Wola Plaza.

Klub CityFit zajmie 1. piętro biurowca Wola Plaza w Warszawie. W zlokalizowanym u zbiegu ulic Młynarskiej i Wolskiej obiekcie wynajmie on ponad 1600 mkw. powierzchni. Ta lokalizacja idealnie wpisuje się w nasza strategię ekspansji w stolicy. Klub znajdzie się w dynamicznie rozwijającej się części miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie głównych szlaków komunikacyjnych łączących Wolę z innymi dzielnicami. Klub będzie doskonale widoczny z zewnątrz, dzięki neonowi, który pojawi się na dachu budynku. Powstanie on w tym samym miejscu, w którym dawniej znajdował się neon istniejącego tam Powszechnego Domu Towarowego Wola – mówi Piotr Szymoński, Expansion Director CityFit. Otwarcie klubu planowane jest jesienią. Będzie on czynny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wnętrze podzielone zostanie na ergonomiczne strefy treningowe, wśród których znajdzie się strefa relaksu. 

Bardzo się cieszę, że CityFit dołączy do grona najemców Wola Plaza. Skorzystają na tym wszyscy obecni rezydenci budynku oraz odwiedzający go goście – mówi Katarzyna Parkot, Managing Director M7 Real Estate Poland.
 
CityFit posiada obecnie 15 lokalizacji i jest w trakcie ekspansji. Jesienią otwarte zostaną również kluby w Poznaniu (CH Pestka) oraz w warszawskiej Reducie. Do końca 1 kw. 2019 r. sieć będzie liczyła przynajmniej 20 klubów. 

 


2.0
Tagi: Warszawa
Napisz pierwszy komentarz
mantra