Assa Abloy

Nowy najemca w Wiśniowy Business Park już jesienią

|
Wiśniowy Business Park, fot. materiały prasowe
Wiśniowy Business Park, fot. materiały prasowe
Firma ASSA ABLOY wynajęła powierzchnię biurową w warszawskim kompleksie Wiśniowy Business Park w rejonie Al. Żwirki i Wigury.

W negocjacjach w sprawie umowy najmu przyszłego najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa. Obiektem zarządza firma Cromwell Property Group. Transakcja dotyczyła 1350 mkw. powierzchni w budynku F. Kompleks składa się z 6 budynków oferujących przestrzeń biurową klasy A.

Nowe biuro ASSA ABLOY zostanie otwarte jesienią br. Firma ma już swoją siedzibę także w Gdańsku, w kompleksie Arkońska Business Park. Działa w branży zabezpieczeń elektromechanicznych (m.in. kontrola dostępu, automatyka drzwiowa, zabezpieczenia hotelowe).

Po owocnej współpracy z firmą Cromwell w Gdańsku jesteśmy przekonani, że Wiśniowy Business Park spełni wszystkie nasze oczekiwania. Przyjazne oraz nowoczesne środowisko pracy jest elementem definiującym oddziały ASSA ABLOY w Polsce. Przykładamy dużą wagę do ergonomii i komfortu pracy – mówi Bartosz Kaczorowski, Dyrektor Zarządzający na Region Polska w firmie ASSA ABLOY.

Do dyspozycji najemców będzie także przychodnia lekarska i apteka oraz dodatkowa infrastruktura, m.in.: parkingi podziemne z myjnią samochodową i stanowiskiem ładowania pojazdów elektrycznych, parkingi dla rowerów, pasieka w ogrodzie, stacja rowerów miejskich Veturilo, zewnętrzna strefa fitness oraz strefa wypoczynku i relaksu z ogrodem warzywnym, grillem i torami do gry w bule.

Nieustannie rozbudowujemy ofertę usług dodatkowych i udogodnień skierowanych do użytkowników kompleksu. Chcemy, aby Wiśniowy Business Park był nie tylko nowoczesnym, ale przede wszystkim możliwie przyjaznym miejscem pracy – dodaje Maciej Gołębiewski, dyrektor ds. wynajmu biur w Cromwell Poland Sp. z o.o.


3.0
Napisz pierwszy komentarz