Kinnarps Polska Sp. z o.o.

Firma ubezpieczeniowa wybrała biurowiec Grupy Karimpol

|
Equator IV, fot. materiały prasowe
Equator IV, fot. materiały prasowe
Na początku grudnia 2018 roku do biurowca Equator IV wprowadzi się firma Pramerica Życie TuiR SA. Spółka oferująca ubezpieczenia na życie ma swoje oddziały w 12 miastach w Polsce.

W przypadku Warszawy wybór padł na biurowiec należący do Grupy Karimpol, gdzie biura firmy zajmą 750 mkw. Transakcja dotyczy powierzchni znajdującej się na 6. piętrze budynku. Powierzchnia obiektu wynosi 35 000 mkw., w tym 20 130 mkw. przestrzeni przeznaczonej na najem. Na parterze, na powierzchni 682 mkw. zaprojektowano strefę handlowo-usługową oraz stołówkę.

Equator IV to nowo wybudowany biurowiec (oddany do użytkowania w czerwcu br.), wchodzący w skład kompleksu Equator Office Park przy Al. Jerozolimskich. Umowy najmy powierzchni biurowej w obiekcie zawarły już takie podmioty, jak m.in. producent słodyczy, kulinariów i napojów Colian (900 mkw.), Inoffice Group z branży biur serwisowanych (1500 mkw.), Linux Polska (570 mkw.) czy sieć klubów fitness ZDROFIT (1662 mkw.).

Wysoka jakość wykonania oraz aranżacji biurowca Equator IV pozwoli nam gościć naszych klientów w profesjonalnym i przyjaznym otoczeniu, a doskonała lokalizacja, świetnie skomunikowana z innymi częściami miasta, to dodatkowy atut zarówno dla klientów, jak
i naszych pracowników oraz współpracowników
– komentuje Małgorzata Morańska, rzecznik prasowy Pramerica Życie.

Nowy najemca aktualnie jest na etapie zmiany właściciela. Firmę przejmie Unum Group, spółka działająca na rynkach w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Komisja Nadzoru Finansowego rozpatruje wniosek w tej sprawie.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra