Giant

Biurowiec na osiemnastkę

Nowy biurowiec Newmor Polska
Firma Newmor będzie obchodzić 18-lecie swojej działalności na polskim rynku. Zostanie ono połączone z prezentacją najnowszego biurowca firmy.

Newmor jest jednym z największych na świecie producentów tapet obiektowych oraz wykładzin dywanowych. Centra dystrybucyjne firmy znajdują się w ponad 60 krajach, w tym niemal od 18 lat również w Polsce. 

Dynamiczny rozwój i powiększanie zespołu pracowników spowodowało, że firma postanowiła zakupić teren pod nową inwestycję przy ul. Zakopiańskiej w Krakowie. Nowy biurowiec to 3-kondygnacyjny budynek o powierzchni 1000 mkw. Parter obiektu zaaranżowano na przestronny showroom, w którym można będzie obejrzeć kolekcje Newmor. Do dyspozycji klientów przeznaczona jest również komfortowa sala konferencyjna. Obiekt uzupełnia duży parking dla klientów i pracowników firmy. Za projekt wnętrz nowej siedziby odpowiada Anna Mizur, architekt i dyrektor techniczny Newmor Polska. 

Biurowiec Newmor będzie można obejrzeć 21 września br. w trakcie Dnia Otwartego. Uczestnicy tego wydarzenia będą mogli zwiedzić przestrzenie nowego budynku, a także poznać marki, znajdujące się w portfolio Newmor. 

Newmor  Group jest jednym z największych brytyjskich producentów i dystrybutorów tapet kontraktowych. Firma została założona w 1967 r. przez Johna Morrisa.  Newmor przekształcił się z producenta tkanin powlekanych PCV w wiodącego dostawcę produktów do wykończenia wnętrz. W 2000 r. została utworzona firma Newmor Polska, będąca częścią Newmor Group, zapewniająca obsługę rynku w Europie Środkowo-Wschodniej. W portfolio marki znajdują się najwyższej jakości tapety oraz wykładziny obiektowe, przeznaczone do aranżacji biur, hoteli oraz budynków użyteczności publicznej. 

 


0.0
Tagi: Kraków
Napisz pierwszy komentarz