Przesterzenie biurowe na sprzedaż i wynajem

EKO Wronia z certyfikatem

Biurowiec Wronia 31
Biurowiec Wronia 31 otrzymał ekologiczny certyfikat BREEAM Outstanding dla etapu Post Construction. Jest to drugi w historii biurowiec z tak wysoką oceną w Polsce.

Wronia 31 jest drugim w historii certyfikacji w Polsce, oddanym do użytkowania biurowcem, który uzyskał tak wysoką punktację i certyfikat na poziomie Outstanding. Wronia 31 to projekt od początku realizowany zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa. Zależy nam, aby najemcom i ich pracownikom, oferować możliwie najlepsze rozwiązania ekologiczne, które zapewniają najwyższy komfort użytkowania. Certyfikat BREEAM na poziomie Outstanding jest tego potwierdzeniem – mówi Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju firmy Ghelamco Poland.

Wronia 31 została oddana do użytku jesienią 2017 r. Jest to 15-kondygnacyjny budynek biurowy o łącznej powierzchni 16 000 mkw. (w tym ponad 15 150 mkw. biur i 850 mkw. przeznaczonych na lokale handlowo-usługowe. Dla kierowców i rowerzystów przygotowano parking podziemny na 195 samochodów, 54 jednośladów, a także szatnie i prysznice. Obiekt zlokalizowany jest na warszawskiej Woli. Projekt biurowca przygotowała belgijska pracownia Jaspers-Eyers Architects, która jest również autorem kompleksu Warsaw Spire. 

Obecnie wszystkie realizacje Ghelamco wznoszone są według zasad zrównoważonego budownictwa i zgodnie z wytycznymi BREEAM. Wronia 31 to już dziesiąty certyfikowany w systemie BREEAM budynek firmy. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz