Giant

Nowi najemcy Sky Tower

Sky Tower
Sky Tower
Biurowiec Sky Tower przyciągnął nowych najemców.

Jedna z firm, która zdecydowała się na otworzenie swojego oddziału we wrocławskim biurowcu Sky Tower jest Halla Holdings Corporation. Nowy najemca to koreańska firma działająca w branży automotive. Swoją siedzibę Halla Holdings Corporation będzie mieć na 14 piętrze Sky Tower.

W Sky Tower swoje biuro będzie mieć także Nuvalu Polska Sp.z o.o. Jest to spółka specjalizująca się w profesjonalnym doradztwie na rynku nieruchomości komercyjnych. Umowę najmu podpisała ona z początkiem czerwca.

Biurowiec Sky Tower jest zlokalizowany we wrocławskiej dzielnicy Krzyki. W sąsiedztwie obiektu przebiega trasa łącząca południe miasta z autostradą A4. Z biurowcem sąsiadują również linie autobusowe i tramwajowe. Jest to najwyższy i jedynym tego typu kompleksie architektonicznym w Polsce (212 metrów, 50 pięter). W jego skład wchodzi część biurowa a także apartamentowa i pasaż handlowy. Atutem Sky Tower jest punkt widokowy zlokalizowany na 49 piętrze, z którego można podziwiać panoramę Wrocławia i okolic. Użytkownikom kompleks Sky Tower oferuje wiele udogodnień, jak np.: duży, podziemny parking, centrum fitness, kręgielnię, bogatą strefę food court, taras widokowy. Na parterze i pierwszym piętrze budynku znajduje się pasaż handlowy oraz restauracje i kawiarnie.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz