Kinnarps Polska Sp. z o.o.

PANDORA wybrała Graffit

Biurowiec Graffit (fot. Szymon Polański)
Biurowiec Graffit (fot. Szymon Polański)
PANDORA została nowym najemcą biurowca Graffit. Międzynarodowa firma jubilerska podpisała umowę najmu na 3190 mkw. powierzchni biurowej.

PANDORA jest obecna w ponad 100 krajach. Jedno z jej biur będzie znajdować się również w warszawskim biurowcu Graffit. W procesie negocjacji PANDORA była reprezentowana przez firmę Colliers International. Po podpisaniu tej umowy poziom najmu biurowca Graffit wynosi 65 proc.

Jesteśmy przekonani, że Graffit zapewni nam optymalne warunki rozwoju. Położenie biurowca gwarantuje naszym pracownikom wyjątkową dostępność komunikacyjną oraz możliwość korzystania z bogatego zaplecza handlowo-usługowego w najbliższej okolicy. Natomiast nowoczesne, efektywne w aranżacji powierzchnie biurowe pozwolą na stworzenie komfortowych warunków pracy – komentuje Małgorzata Kandela, Head of Administration w PANDORA Jewelry CEE.

Mokotów jest niezmiennie jednym z najpopularniejszych centrów biznesowych w stolicy. Połączenie doskonałej lokalizacji budynku Graffit z wysokiej jakości architekturą i innowacyjnymi rozwiązaniami dla najemców sprawia, że oferowane powierzchnie biurowe cieszą się dużym zainteresowaniem międzynarodowych i polskich firm – komentuje Marcin Ratajski, Project Manager w Hines Polska.

Graffit na siedmiu kondygnacjach oferuje najemcom 18 500 mkw. powierzchni (w tym ok. 1 900 mkw. powierzchni handlowo-usługowej). Biurowiec znajduje się przy ul. Domaniewskiej 28 w bliskim sąsiedztwie stacji metra Wilanowska. Obiekt został zaprojektowany przez polski oddział pracowni Rolfe Judd z Londynu. Graffit posiada certyfikat BREEAM Interim na poziomie Excellent. Obiekt został oddany do użytku w I kw. 2018 r. Do grona najemców budynku należą m.in. Globalne Centrum Rozwiązań IT Roche (Roche Global IT Solutions), Roche, Lingaro, Szkoła Tańca Rytm, Żabka, Nowakowski Gorąco Polecam.

 

Biurowiec Graffit (fot. Szymon Polański)

 


1.0
Tagi: Hines
Napisz pierwszy komentarz
mantra