Assa Abloy

Bobrowiecka 8 wśród finalistów konkursu Prime Property Prize

Bobrowiecka 8 (fot. Piotr Krajewski)
Bobrowiecka 8 (fot. Piotr Krajewski)
Biurowiec Bobrowiecka 8 został nominowany do konkursu Prime Property Prize 2018. Jest to plebiscyt, który wyłania najlepsze nieruchomości i przestrzenie komercyjne minionego roku, a także wyróżnia osobistości i firmy istotne dla branży.

Bobrowiecka 8 to połączenie bardzo dobrej architektury i wysokiego standardu ze sztuką wysokiej próby. Coraz więcej osób docenia atuty budynku, co potwierdza stale rosnące grono najemców. To już druga nominacja dla Bobrowieckiej 8 w tym roku i mam nadzieję, że tym razem zdobędziemy uznanie głosujących w plebiscycie Prime Property Prize 2018 – powiedział Dariusz Sokołowski, Prezes Zarządu Spectra Development.

Biurowiec Bobrowiecka 8 walczy o zwycięstwo w kategorii „Inwestycja Roku - Rynek Powierzchni Biurowej”. Obiekt ten wraz z biurowcem Bobrowiecka 6 oraz apartamentowcem Bobrowiecka 10 wchodzi w skład zespołu urbanistycznego, który został stworzony przez Spółkę Spectra Development. Został on w całości zaprojektowana przez pracownię JEMS Architekci

Bobrowiecka 8 to przemyślany architektonicznie budynek, który poza podstawową funkcją biurową stanowi także wyjątkowe tło do prezentacji sztuki współczesnej, zgodnie z założeniem i hasłem przewodnim dla całego kompleksu: „kultura wpisana w przestrzeń”. Udało nam się zaprojektować spójny stylistycznie biurowiec, który doskonale współgra z pozostałymi obiektami w kompleksie, tworząc zespół atrakcyjnych wizualnie i funkcjonalnych budynków – powiedział Andrzej Sidorowicz z pracowni JEMS Architekci.

 

 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz