Assa Abloy

Niemal 25 000 mkw. znów pod skrzydłami Cushman & Wakefield

|
Sagittarius Business House
Sagittarius Business House
Zarządcą wrocławskiego budynku biurowego Sagittarius Business House została międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Cushman & Wakefield jest wiodącą na świecie firmą doradczą, świadczącą usługi na rynku nieruchomości komercyjnych. Wspiera najemców i właścicieli nieruchomości w realizacji ich planów biznesowych. C&W zatrudnia 48 tysięcy pracowników w ok. 400 biurach i 70 krajach na całym świecie. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Nic więc dziwnego, że klienci nie wahają się przy wyborze tej firmy na swojego zarządcę.


Podobnie było w przypadku czołowej niemieckiej firmy zarządzającej specjalistycznymi, alternatywnymi funduszami inwestującymi w nieruchomości - Warburg-HIH Invest Real Estate (Warburg-HIH Invest), która jest właścicielem budynku. Firma zarządza obecnie aktywami o wartości ok. 6,9 mld euro.


Powierzenie nam w zarządzanie kolejnego budynku biurowego przez Warburg-HIH Invest Real Estate świadczy o zaufaniu do naszych umiejętności – mówi dr Zuzanna Paciorkiewicz, Partner, Business Space Asset Services, Cushman & Wakefield. – Jesteśmy przekonani, że nasz profesjonalizm, doświadczenie i entuzjazm przyczynią się do jeszcze większego sukcesu i bardziej efektywnej komercjalizacji budynku – dodaje Grzegorz Dyląg, Associate w Dziale Zarządzania Nieruchomościami, Cushman & Wakefield.


Budynkiem oddanym w zarządzanie jest Sagittarius Business House - obiekt biurowy klasy A, oddany do użytku w 2018 roku i oferujący 24 900 mkw. powierzchni najmu. Zlokalizowany został przy skrzyżowaniu ulic Borowskiej i Suchej w pobliżu dworca autobusowego i kolejowego. Za projekt architektoniczny budynku odpowiadała pracownia Arcad z Kielc.


0.0
Napisz pierwszy komentarz