bcb wrzesień 2020

Colliers International przejął opiekę nad Centrum Haffnera

|
Centrum Haffnera
Centrum Haffnera
Budynek z 2009 roku został objęty opieką przez jedną z wiodących na rynku nieruchomości komercyjnych firm doradczych.

Centrum Haffnera w Sopocie budynek mieszczący się w pobliżu słynnego sopockiego molo, sąsiadującego z Domem Zdrojowym, przy ul. Bohaterów Monte Casino i placu Przyjaciół Sopotu – został oddany w zarządzanie firmie Colliers International. Obiekt handlowo-usługowy zawiera trzy kondygnacje naziemne w części zachodniej, cztery w części wschodniej oraz jedną kondygnację podziemną, w której mieści się parking. Został przebudowany w 2009 roku w ramach projektu Centrum Sopotu. W 2017 roku obiekt przeszedł remont elewacji, w lipcu zmienił również właściciela – został przejęty przez spółkę EuroEast 2 B.V. W jego imieniu w Polsce występuje Greenstone. Aktualnie opracowywane są dalsze strategie rozwoju Centrum, mające na celu zwiększenie jego atrakcyjności dla odwiedzających i najemców.


Centrum Haffnera to kolejny budynek w portfelu Colliers w Trójmieście i kolejny projekt, przy którym współpracujemy z Greenstone. Obiekt stanowi jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc w Sopocie, jest dobrze znany zarówno mieszkańcom miasta, jak i turystom, dlatego cieszymy się, że budynek trafił pod nasza opiekę — mówi Agnieszka Krzekotowska, dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami w Colliers International.


Colliers International jest globalną firmą, oferującą usługi na rynku nieruchomości oraz zarządzanie inwestycyjne. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia ponad 12 000 specjalistów. Firma wspiera najemców, właścicieli nieruchomości oraz inwestorów na całym świecie.


0.0
Napisz pierwszy komentarz