Giant

Warsaw Towers poszerza krąg najemców

|
budynek Warsaw Towers
budynek Warsaw Towers
Do grona najemców Warsaw Towers dołącza centrum szkoleniowo–konferencyjne Golden Floor. Zlokalizowany w centrum stolicy biurowiec klasy A rozszerza ofertę dla kontrahentów.

Warsaw Towers to nowoczesny biurowiec znajdujący się w portfolio firmy CA Immo, zlokalizowany przy ul. Siennej 39 w Warszawie w Centralnym Obszarze Biznesu. W 15-kondygnacyjnym budynku swoje siedziby skoncentrowało w wiele polskich i światowych firm, a także Business Lounge – wyjątkowa przestrzeń spotkań najemców oraz ich gości. Łączna powierzchnia, którą zajmuje cała inwestycja to 21 000 mkw.


Warsaw Towers to bardzo dobrze znana przestrzeń na mapie stołecznych biurowców klasy A. Otwarcie centrum Golden Floor znacząco wzmocni potencjał tego miejsca, zarówno dla obecnych najemców, jak i firm zewnętrznych, chcących organizować ważne wydarzenia szkoleniowo–konferencyjne w prestiżowej lokalizacjimówi Andrzej Mikołajczyk, Dyrektor Zarządzający CA Immo Polska.


Umowa z Golden Floor została podpisana na 5 lat. Centrum konferencyjno–biznesowe w Warsaw Towers zajmie powierzchnię 695 mkw.


Bardzo nas cieszy współpraca z firmą CA Immo w zakresie wynajmu powierzchni w budynku Warsaw Towers. To idealna lokalizacja dla naszego centrum konferencyjno-szkoleniowego. Wierzymy, że będzie ona doskonałym rozszerzeniem naszej dotychczasowej oferty o czwarty punkt na mapie Warszawy – mówi Katarzyna Tkaczyk, Managing Partner Golden Floor.


CA Immo to właściciel prestiżowych obiektów biurowych w sześciu krajach europejskich: Austrii, Niemczech, Polsce, Czechach, Rumunii i na Węgrzech. W Polsce CA Immo jest właścicielem 9 biurowców.


5.0
Tagi: CA Immo
Napisz pierwszy komentarz