Assa Abloy

DuPont na szczycie

|
Nowogrodzka Square
Nowogrodzka Square
Na swój oddział w Polsce globalny koncern naukowy DuPont wybrał butikowy biurowiec Nowogrodzka Square.

DuPont jest firmą dostarczającą rozwiązania m.in. dla przemysłu samochodowego, spożywczego, elektroniki czy budownictwa. Ten światowy lider innowacji i rozwiązań naukowych wybrał na swoją siedzibę biurowiec Nowogrodzka Square, wybudowany przez Yareal w centrum Warszawy, który na początku października otrzymał główną nagrodę w konkursie organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego, w kategorii Najlepszy zrealizowany certyfikowany budynek ekologiczny. Biurowiec został wybudowany w zgodzie z wymaganiami dla budownictwa ekologicznego, potwierdzonymi certyfikatem BREEAM Excellent.


Zrównoważony rozwój, innowacje i dbałość o środowisko naturalne są wpisane w DNA naszej firmy, w związku z czym decyzja o wyborze biurowca Nowogrodzka Square to oczywista konsekwencja globalnej polityki DuPont. Wybierając siedzibę kierowaliśmy się również komfortem naszego zespołu, który dzięki lokalizacji, będzie mógł korzystać z łatwo dostępnych, praktycznie wszystkich środków komunikacji - od tramwajów i autobusów, poprzez kolej i metro, aż po rowery - powiedział Andrzej Pałka, Country Manager, DuPont Poland Sp. z o.o.


Nowy najemca wprowadzi się do biurowca w marcu przyszłego roku. Powierzchnia, którą zajmie na najwyższym piętrze budynku, to ponad 700 mkw. Firma zapewni sobie tym samym ekskluzywny dostęp do rozległego tarasu z widokiem na warszawski skyline.


W procesie negocjowania warunków najmu z deweloperem, DuPont reprezentowała firma Colliers.


5.0
Napisz pierwszy komentarz