Kinnarps Polska Sp. z o.o.

Palazzo Murano ma nowego najemcę

|
Palazzo Murano
Palazzo Murano
Do prestiżowej inwestycji Palazzo Murano zlokalizowanej w centrum Warszawy, niedługo wprowadzi się spółka Workz Sp. z o.o.

Palazzo Murano jest wyjątkowym i kameralnym budynkiem biurowym, jego całkowita powierzchnia wynosi ok. 2200 mkw. i jest tworzona przez Grupę Landeskrone. Obiekt oferuje w pełni wyposażone, nowoczesne powierzchnie do wynajęcia. Jego bryła została zaprojektowana z myślą o połączeniu polskiej historii z włoską architekturą – inspiracje miały stanowić florenckie i weneckie pałace okresu quattrocento i cinquecento. Wysokość biur w tym budynku dochodzi do 4,5 m, co nadaje im przestronności. Zostało to również podkreślone poprzez wprowadzenie otwartej przestrzeni open space, a także mniejszych gabinetów. Dzięki rozległym, otwieranym oknom w pomieszczeniach nie brakuje światła dziennego, jest także zapewniona naturalna wentylacja każdego wnętrza. Na parterze budynku ulokowano hol recepcyjny oraz w pełni przeszkloną windę.


Do swojej nowej siedziby spółka Workz Sp. z o.o. wprowadzi się w I kwartale 2019 r. Zajmie wówczas dwie kondygnacje o łącznej powierzchni 880 mkw., rozlokowanych na dwóch piętrach.


Częścią spółki Workz Sp. z o.o. skupia w sobie takie marki jak InterviewMe czy Zety – serwis odwiedzany przez ponad 40 mln. osób rocznie. Firma InterviewMe oferuje natomiast możliwość tworzenia CV i listów motywacyjnych, a co za tym idzie pomaga kandydatom w przygotowaniu lepszych dokumentów rekrutacyjnych. Z tymi możliwościami idą w parze zaawansowane serwisy kariery oraz portal zawierający opinie o firmach, co wpływa na wybór odpowiedniego pracodawcy.


Transakcje wspierała Kancelaria Brochocki, będąca jedną z czołowych firm funkcjonujących na warszawskim rynku nieruchomości komercyjnych.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra