bcb wrzesień 2020

Aldesa Polska zmienia budynek w kompleksie Empark

|
Budynek Sirius, mat. prasowe
Budynek Sirius, mat. prasowe
Jednostka hiszpańskiej firmy zmienia lokalizację swojego biura w obrębie warszawskiego kompleksu Empark. Polski oddział wyprowadza się z Neptuna do Siriusa.

Nowe biuro zlokalizowane będzie w jednym z budynków kompleksu Empark – Siriusie – i zajmie niespełna 950 mkw. powierzchni. W procesie realizacji firmę Aldesa Polska reprezentowali eksperci BNP Paribas Real Estate Poland – Adrian Bojczuk i Magdalena Waszkiewicz.  Firma Aldesa Polska dołączyła do grona najemców Emparku w 2012 r., zajmując wówczas biuro o powierzchni ok. 400 mkw. w budynku Neptun. Po sześciu latach, ze względu na ekspansję oddziału, konieczne było zwiększenie rozmiarów biura.


Przeprowadzka i powiększenie biura w ramach tego samego kompleksu dowodzą, że Empark to miejsce w którym najemcy czują się dobrze, czego najlepszym przykładem może być Aldesa Polska. Park biznesowy w sercu Mokotowa to sprawdzony biurowy adres z wysoką reputacją. Najemcy doceniają także udogodnienia, inicjatywy i projekty, które właściciel biurowców adresuje nie tylko do pracowników Emparku, ale także do pracowników sąsiednich obiektów i okolicznych mieszkańców – komentował Adrian Bojczuk, Zastępca Dyrektora, Dział Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland.


Pracownicy kompleksu będą mogli korzystać z dodatkowych aktywności, takich jak warsztaty językowe, zajęcia jogi czy projekcje kinowe na wolnym powietrzu. Najemcy Emparku mogą również skorzystać z oferty food trucków, parkujących w ogólnodostępnej strefie relaksu.


Jako pracodawca dbamy o komfortowe i przemyślane miejsce pracy, które wspiera realizację celów biznesowych i rozwój firmy. Ale zależy nam także na obecności w miejscu, w którym nasi pracownicy czują się dobrze. W ostatnich kwartałach Empark włożył wiele pracy w to, by stać się miejscem interesującym i praktycznym także w wymiarze pozapracowym. To jeden z argumentów, który braliśmy pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o pozostaniu w tej lokalizacji – podsumowała Anna Ciuła, Human Resources Director, Aldesa Polska.


5.0
Napisz pierwszy komentarz