UNIMOR Development S.A. logoVantage Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoSpectra Development logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTERBIURO logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoNowy Styl Group logoCity Space logoVastint Poland Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDEVCO Sp. z.o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPodium Investment logoCOTEX Office Centre logoTorus logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoOlivia Business Centre logoFYI Commercial Consulting logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKontor logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTétris Poland logoAluprof S.A. logoBusiness House logoINTER-BUD logoForbo Flooring Systems Polska logoFabryka Mebli Biurowych MDD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Debiut Murapola w segmencie biurowym

Na zdjęciu: wizualizacja kompleksu usługowo-biurowego Nordika
Na zdjęciu: wizualizacja kompleksu usługowo-biurowego Nordika
Murapol – ogólnopolski deweloper mieszkaniowy, postanowił rozszerzyć zakres swoich działań o rynek komercyjny.

Firma Murapol specjalizuje się w rynku mieszkaniowym, jednak już wcześniej miała do czynienia z rynkiem biurowym. Niejednokrotnie udostępniała ona powierzchnię biurową w budynkach, wchodzących w skład poszczególnych inwestycji. Pragnąc wejść na rynek komercyjny, Murapol podjął się realizacji pierwszych w swojej historii inwestycji biurowych.

Deweloper wybuduje w południowej części Gdańska, przy ul. Jabłoniowej, kompleks biurowy o nazwie Nordika, który znajdzie się w bezpośrednim sąsiedztwie realizowanego przez inwestora Osiedla Orle Gniazdo i akwenu z pływającymi wyspami. W skład zespołu biurowego wejdą dwa budynki klasy B, posiadające również część handlowo-usługową. Na parterze wybudowane zostaną lokale usługowe od 97 m kw., zaś na wyższych kondygnacjach – lokale biurowe od 42 m kw. Najemcy zyskają dostęp do powierzchni typu open space. Biurowiec zwieńczy zielony taras na dachu.

W II kwartał 2011 roku Murapol zrealizował Ekskluzywny Biurowiec w centrum Bielsko-Białej z przeszkloną przednią fasadą. Firma ma także na swoim koncie dwa budynki handlowo-usługowo-biurowe w Wieliczce, wchodzące w skład inwestycji Przy Parku.

Plan strategiczny dewelopera przewiduje włączenie rynku komercyjnego w obszar działalności inwestycyjnej w ciągu najbliższych kilku lat.


0.0
Tagi: Murapol
Napisz pierwszy komentarz
mantra