PGE Narodowy

Najemcy Parku Rozwoju zostaną na dłużej

|
Park Rozwoju, fot. materiały prasowe
Park Rozwoju, fot. materiały prasowe
Park Rozwoju w Warszawie został doceniony przez dotychczasowych najemców. Dwie firmy zachowają wynajmowaną dotąd powierzchnię, a trzecia zdecydowała się na wynajem większej przestrzeni niż do tej pory.

Firmy Cersanit i iQor przedłużyły dotychczasowe umowy dotyczące wynajmu powierzchni biurowej w Parku Rozwoju, a Schneider Electric powiększy wynajmowaną przestrzeń. Od tej pory ostatnia z firm będzie zajmowała ponad ¼ budynku. Wszystkie trzy umowy zostały podpisane na 5 lat. Łączna powierzchnia biurowa, której dotyczą, wynosi ok. 2400 mkw.

Przedłużenie umów najmu przez Cersanit i iQor oraz ekspansja Schneider Electric jest dla nas najlepszym dowodem na to, że Park Rozwoju spełnia wysokie oczekiwania dzisiejszych najemców ze względu na wyjątkową lokalizację i unikalne wartości samego projektu, oraz dzięki realizacji naszej strategii, w ramach której stworzyliśmy przyjazne miejsce do pracy i wypoczynku w otoczeniu zieleni, o którą wspólnie dbamy – powiedziała Sylwia Piechnik, Head of Office Leasing w EPP.

Park Rozwoju, który należy do portfela nieruchomości EPP, znajduje się w Warszawie, przy ul. Konstruktorskiej, na terenie Biznesowego Mokotowa. Dwa 7-piętrowe budynki dostarczają na rynek 31 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A. Atuty kompleksu to m.in. korzystna lokalizacja, dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta, nowoczesna architektura, a także dbałość o miejsca zielone. Przykład stanowią pełne roślinności wewnętrzne dziedzińce. Dodatkowo firma EPP deklaruje, że po wynajęciu każdego 1000 mkw. powierzchni biurowej zasadzi 1 drzewo. Wywiązując się ze zobowiązania, w zeszłym roku posadzono 11 drzew.

Park Rozwoju może poszczycić się uzyskaniem certyfikatu BREEEM na poziomie Excellent.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz