Assa Abloy

Sprzedaż pierwszych budynków kompleksu Business Garden Wrocław

|
Business Garden Wrocław, materiały prasowe Vastint
Business Garden Wrocław, materiały prasowe Vastint
Trzy biurowce, które wchodzą w skład Business Garden Wrocław, zostały sprzedane przez Vastint Poland. Nieruchomość należy teraz do filipińskiego funduszu ISOC.

Transakcja wyniosła ponad 95 mln euro. Biurowce zostały oddane do użytku w ramach I etapu inwestycji w 2016 r. Ich całkowita powierzchnia wynosi 38 575 mkw. i jest w pełni wynajęta. Obiekty znajdują się przy ul. Legnickiej i sąsiadują z centrum handlowym Magnolia oraz stacją PKP Mikołów.

 

Transakcja dowodzi atrakcyjności polskich miast regionalnych, które oferują aktywa o doskonałym potencjale w kontekście wzrostu wartości, dochodu, czy ekspozycji na polskim rynku nieruchomości. To także rynkowe potwierdzenie wysokiej jakości projektu Business Garden – mówi Roger Andersson, Dyrektor Zarządzający Vastint Poland.

 

Cały kompleks Business Garden będzie składał się z 9 budynków o charakterze biurowo-usługowym. Elementem, który wyróżnia go spośród innych, jest duży ogród nie tylko dla pracowników, ale także mieszkańców miasta. Na jego terenie zostały też utworzone specjalne strefy odpoczynku dla najemców oraz punkty gastronomiczne.

 

Zakup Business Garden Wrocław potwierdza naszą pełną koncentrację na ekspansji nie tylko na rynku rodzimym, ale też w Europie. Jesteśmy pod wrażeniem klimatu inwestycyjnego i potencjału polskiej gospodarki, której ważnym elementem są utalentowane, produktywne zasoby ludzkie. Z dumą nabywamy część kolejnego obiektu zaprojektowanego i wybudowanego według najlepszych światowych standardów – podkreśla Michael Cosiquien, Chairman, the ISOC Group.

 

 


0.0
Tagi: Vastint
Napisz pierwszy komentarz