Tork

Zajęcie kolejnej powierzchni najmu w Malta Office Park

|
Malta Office Park, fot. materiały prasowe
Malta Office Park, fot. materiały prasowe
Carl Zeiss i Intitek, po przedłużeniu umowy z Malta Office Park, zwiększyły swoje powierzchnie. Zajmują odpowiednio 1200 oraz 230 mkw. W porozumieniach pośredniczyli Savills i Nuvalu.

Malta Office Park jest kompleksem biurowym zlokalizowanym przy ul. Arcybiskupa Antoniego Baraniaka w Poznaniu, składającym się z 6 budynków. Jego łączna powierzchnia najmu to 28 300 mkw. Położony blisko Starego Rynku biurowiec, wyróżnia bezpośrednie sąsiedztwo Jeziora Maltańskiego. Inwestycja ma także atrakcyjny dostęp do terenów sportowo-rekreacyjnych.

 

Centrum rozliczeniowe Carl Zeiss Shared Services, powstałe w 2012 r., zostało powiększone o 170 mkw. Firma zatrudnia specjalistów z zakresu księgowości i finansów. Oprócz tego specjalizuje się także w obsłudze IT polskich spółek biznesowych.

 

Dodatkowa powierzchnia w Malta Office Park wesprze rozwój naszej działalności biznesowej i pozwoli na zaoferowanie komfortowych warunków pracy naszym pracownikom – podkreśla Sylwia Wieczorek z Carl Zeiss.

 

Druga firma w Malta Office Park, Intitek, to jedna z najważniejszych na rynku outsourcingu w Polsce. Zajmuje się specjalistycznymi usługami IT oraz inżynierii.

Przedłużenie umów i powiększenie wynajmowanej powierzchni przez kluczowych najemców potwierdza atuty Malta Office Park – wysoki standard przestrzeni biurowej, świetne warunki komunikacyjne i fantastyczną lokalizację w pobliżu terenów rekreacyjnych – zaznacza Sylwia Piechnik, head of office leasing w EPP.


3.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra