Kinnarps Polska Sp. z o.o.

Schaeffler Global Services Europe najemcą biurowca Nowy Targ

|
Biurowiec Nowy Targ we Wrocławiu, wiz. materiały prasowe JLL
Biurowiec Nowy Targ we Wrocławiu, wiz. materiały prasowe JLL
Dostawca wspierający branżę motoryzacyjną i przemysłową wynajął około 6200 mkw. powierzchni w biurowcu Nowy Targ we Wrocławiu.

Firma zatrudnia blisko 93 tys. osób. Jest przedsiębiorstwem rodzinnym – jedną z największych tego rodzaju spółek na świecie. Nowy Targ to nowoczesny obiekt biurowy realizowany przez firmę Skanska. Jest to już siódmy budynek tej spółki. Znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia, zaledwie 500 m od rynku Starego Miasta. Powierzchnia biurowa, jaką oferuje, to ok. 20 000 mkw., a także dodatkowe 2300 mkw. powierzchni usługowej.

 

W ubiegłym roku zdecydowaliśmy się wejść do Wrocławia, wynajmując tymczasowe biuro przy ul. Suchej. Docelowo poszukiwaliśmy jednak nowoczesnego projektu biurowego, który sprosta naszym ambitnym planom rekrutacyjnym i pozwoli na stworzenie najlepszych warunków do pracy dla naszego kilkusetosobowego zespołu. Wybór padł na Nowy Trag, który jest doskonale zlokalizowaną inwestycją biurową, oferującą najwyższy standard oraz dostęp do bogatej oferty usług. Z niecierpliwością czekamy na moment przeprowadzki, którą planujemy na przyszły rok – mówi Anna Berczyńska, dyrektor zarządzająca Schaeffler Global Services Europe.

 

Rodzinny koncern Schaeffler Global Services Europe posiada sieć zakładów produkcji oraz firm w 50 krajach na całym świecie. W Polsce działa od 1987 r., a w 2018 r. we Wrocławiu ulokował swoje centrum usług. Obsługuje ono m.in. dział finansów, zarządzania zasobami ludzkimi oraz logistyki. Pracę znajdzie tam ok. 800 osób.

 

Proces wyboru najdogodniejszej lokalizacji oraz warunki najmu monitorowała agencja doradcza JLL.


0.0
Tagi: SKANSKA
Napisz pierwszy komentarz
mantra