EPP zacznie działać w CitySpace

|
CitySpace w Nobilis Business House, fot. materiały prasowe
CitySpace w Nobilis Business House, fot. materiały prasowe
Firma EPP – deweloper prowadzący inwestycje w segmencie nieruchomości handlowych – rozszerza swoją działalność we Wrocławiu. Przedsiębiorstwo dołączyło do grona najemców CitySpace w Nobilis Business House.

Firma wynajmie biura serwisowane przy placu Grunwaldzkim. Wybór lokalizacji nie jest przypadkowy. Do EPP należy Pasaż Grunwaldzki, w którym mieści się główna wrocławska siedziba firmy. W centrum biznesowym CitySpace będzie pracować kilkunastu pracowników, dla których przygotowano gabinety z kontrolą dostępu. Wynajęcie dodatkowej powierzchni biurowej wiąże się z rozwojem firmy – potrzebą rozbudowy działów: Akademii Najemcy EPP, działu architektów oraz działu integracyjno-operacyjnego. Deweloper jest właścicielem 24 obiektów handlowych, 6 projektów biurowych oraz jednej inwestycji wielofunkcyjnej.

 

Zawarta umowa najmu potwierdza zaufanie firmy do usług operatora. Kilka lat temu deweloper korzystał z serwisowanych powierzchni biurowych CitySpace w Warszawie. Teraz powraca do tej formy organizowania pracy biura.

 

To pokazuje, że nasze elastyczne przestrzenie biurowe są doskonałym miejscem dla rozwiniętych spółek i dojrzałego biznesu. Nasze biura gwarantują najemcom pełną prywatność i komfortowe warunki pracy. Firma może skoncentrować się tylko i wyłącznie na własnym biznesie, co jest dużym plusem. Korzysta przy tym w cenie najmu z wielu udogodnień takich jak recepcja, sale konferencyjne czy w pełni wyposażone współdzielone kuchnie – mówi Magdalena Śnieżek, regional manager CitySpace.

 

Oprócz Wrocławia i Warszawy, centra biurowe CitySpace działają również w Krakowie, Gdańsku i Katowicach. Właścicielem marki jest Echo Investment.

 


3.0
Napisz pierwszy komentarz