Top Woman in Real Estate

Zielony biurowiec Tischnera Office z nowym najemcą

|
Tischnera Office, źródło: materiały prasowe partnera
Tischnera Office Kraków
Sabre Polska oficjalnie zmieniło swoją siedzibę, stając się nowym najemcą biurowca Tischnera Office.

Firma Sabre, która działa w branży oprogramowania dla sektora turystycznego, zatrudnia ponad 1500 pracowników. Tym samym jest jednym z największych pracodawców w branży IT w Krakowie. 

Biurowiec w Krakowie z dużą ilością stref zieleni

Sabre Polska zajęło pięć i pół z dziesięciu kondygnacji biurowca Tischnera Office. Dyrektor zarządzający firmy Sebastian Drzewiecki zauważa, że budynek stwarza doskonałe warunki do pracy, rozwoju oraz tworzenia innowacji. Biurowiec nie tylko pomieści ponad 1500 dotychczasowych pracowników, ale także stwarza możliwości do powiększenia zespołu nawet do 2000 osób.

Tischnera Office jest jednym z największych biurowców w Krakowie. Oferuje powierzchnię niemal 34 tys. mkw. To także jeden z najbardziej zielonych budynków w mieście. Inwestycja Cavatina Holding została wzbogacona m.in. o zielone tarasy oraz patio. Łącznie tereny zielone pokrywają ok. 2,6 tys. mkw. powierzchni. Biurowiec za dużą ilość stref zieleni i nietuzinkową architekturę został doceniony w konkursie Prime Property Prize 2019 oraz otrzymał tytuł Inwestycji Roku Rynku Biurowego w Polsce

16 tys. mkw. powierzchni Tischnera Office dla Sabre Polska

Sabre Polska zajęła ok. 16 tys. mkw. powierzchni całego biurowca oraz 4 zielone tarasy o łącznej powierzchni ok. 1,4 tys. mkw. Podpisanie tej umowy najmu uważa się za jedną z największych transakcji najmu w ostatnich latach na krakowskich rynku biurowym. Została ona podpisana w marcu 2019 roku, a pierwszym dniem pracowników Sabre Polska w nowej siedzibie był 10 lutego 2020 roku. 

 


2.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
Kiekkowy :
Niestety nowoczesny biurowiec a toalety jak latryny rzymskie - brak zamykanych kabin, tylko "kartonowe" boksy nie dotykające ani podłogi ani sufitu.
18 lutego 2020 11:33