Assa Abloy

Top Woman in Real Estate ­– ostatnie tygodnie na zgłoszenie do konkursu

|
Top Woman in Real Estate
Kolejna, trzecia już edycja konkursu rozpoczęła się 22.01.2020 r. Ostateczny termin składania zgłoszeń przypada na 22.03.2020 r., pozostało więc już niewiele czasu.

Top Woman in Real Estate to szczególny konkurs, skierowany do kobiet działających w branży nieruchomości oraz budownictwa w Polsce. Pozwala na zaprezentowanie oraz promocję własnych osiągnięć. Zwraca uwagę na to, że kobiety również aktywnie działają w tej branży i odnoszą spektakularne sukcesy. W konkursie oceniane są osiągnięcia w 14 kategoriach:

 1. Architecture & design;
 2. Marketing & PR;
 3. Commercial sales;
 4. Green building &sustainability;
 5. Asset & property management;
 6. Innovation & technology;
 7. HR & employer branding;
 8. Project management;
 9. Residential sales;
 10. Top management;
 11. Banking & finance;
 12. Business development;
 13. Tax & accounting services;
 14. Legal advisory services.

Ostatnie 4 kategorie zostały utworzone dopiero w tym roku i pojawiły się w konkursie po raz pierwszy. Jako dodatkowe wyróżnienia przewidziano nagrody w kategoriach specjalnych. Zostaną one przyznane najlepszemu zespołowi zarządzanemu przez kobietę, firmie wspierającej kobiety oraz osobowości roku.

Każde z nadesłanych zgłoszeń będzie rozpatrywane i oceniane przez jury, w skład którego wchodzą laureatki poprzednich edycji oraz przedstawiciele firm z branży nieruchomości i budownictwa. We wszystkich kategoriach zostanie wytypowanych maksymalnie 5 kandydatek, spośród których internauci w trakcie głosowania wybiorą zwyciężczynie.

Konkurs Top Woman in Real Estate to ważne wydarzenie branżowe, które przyciąga wielu zainteresowanych. W tegorocznej edycji weźmie udział ok. 400 osób, wśród których znajdują się mężczyźni i kobiety reprezentujący najważniejsze instytucje i firmy z branży budownictwa i nieruchomości w Polsce. Podczas finału konkursu, który odbędzie się 21.05.2020 r. w Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre, dla uczestników wydarzenia przewidziano wiele atrakcji, pozwalających miło spędzić czas.

III edycja konkursu cieszy się patronatem oraz współpracą z wieloma znanymi i cenionymi firm, takimi jak:

 • Hillwood Polska – partner strategiczny;
 • Ceetrus, Vistra, Capital Park, Panattoni Europe – partnerzy kategorii;
 • CFE Polska, EPP Poland, Schoenherr, Agis Management Group, Greenberg Traurig Grzesiak – partnerzy;
 • PLGBC, Pro Progressio, WIREP, SARP, PZFD, RICS, Ladies First, PINK, PRCH, Zebra PR – partnerzy wspierający;
 • Forbes Women, Real Estate Manager, Europa Property, E-biurowce, Outsourcing & More, ReNews.pl, Outsourcing Portal, Sztuka Architektury, Warsaw Business Journal, The City, Innovation Women, Property Journal, Investor Real Estate Expert, Real Estate Talks, Polish Market, Wiadomości Handlowe – patroni medialni.


 


0.0
Napisz pierwszy komentarz