Real Estate Management Congress

V.Offices z kolejnym najemcą

|
V.Offices, Kraków, źródło: materiały prasowe partnera
V.Offices, Kraków, źródło: materiały prasowe partnera
Krakowski biurowiec V.Offices będzie miał nowego najemcę. Przestrzeń biurową o powierzchni blisko 500 mkw. latem br. zajmie firma świadcząca usługi medyczne – Scanmed.

Firma Scanmed w V.Offices

Podczas poszukiwania odpowiedniej przestrzeni biurowej dla Scanmed kierowano się głównie komfortem pracy pracowników. Biurowiec zwrócił na siebie uwagę i zainteresował najemcę nie tylko dogodną lokalizacją w pobliżu krakowskiego Starego Rynku, ale także przyjazną przestrzenią z widokiem na zielone, ciche patio.

V.Offices to nowoczesna przestrzeń biurowa spełniająca wysokie standardy oraz wykorzystująca zaawansowane rozwiązania. Biurowiec cieszy się zainteresowaniem wielu firm. Scanmed ma być jednak pierwszym najemcą z branży medycznej, który wynajmie przestrzeń w V.Offices. Firma ta ma już 41 placówek w 23 różnych miastach Polski. Wśród najemców przestrzeni biurowej w budynku są już firmy m.in. z branży technologicznej oraz finansowej.

W transakcji brały udział firmy doradcze – Knight Frank oraz Corees reprezentujące obie strony.

 

V.Offices – nowoczesna przestrzeń biurowa w Krakowie

V.Offices oferuje swoim najemcom łącznie ponad 21,4 tys. mkw. powierzchni biurowej. Obiekt jest doskonale zlokalizowany na mapie Krakowa pod względem dostępności do komunikacji miejskiej. Budynek wspiera rozwiązania ekologiczne poprzez m.in. udostępnianie stacji ładowania samochodów elektrycznych. Ponadto w biurowcu znajdują się stacje rowerowe dla użytkowników wybierających transport nieszkodliwy dla środowiska.

Na etapie projektowania V.Offices został wyróżniony certyfikatem International New Construction.


0.0
Napisz pierwszy komentarz