Kinnarps Polska Sp. z o.o.

Międzynarodowe Centrum Usług Wspólnych DSV będzie zarządzane przez Colliers International

|
Międzynarodowe Centrum Usług Wspólnych DSV, źródło: materiały prasowe
Międzynarodowe Centrum Usług Wspólnych DSV, źródło: materiały prasowe
25.11.2020 r. warszawski biurowiec trafił do puli budynków zarządzanych przez tę firmę doradczą.

Grupa DSV jest wiodącym dostawcą usług logistycznych i transportowych, działających w ponad 90 krajach rozmieszczonych na 6 kontynentach.

Nowy budynek Międzynarodowych Usług Wspólnych DSV znajduje się w Warszawie przy ul. Marynarskiej i Taśmowej na Służewcu. Mieści się na 33 000 mkw. na 7 kondygnacjach. Oprócz nowoczesnych powierzchni biurowych znajdują się tam lokale usługowe (obejmujące m.in. sale konferencyjne i siłownię) oraz 2-poziomowy, podziemny parking. Biurowiec został ukończony w 2020 r. i już jest całkowicie wynajęty. Międzynarodowe Centrum Usług Wspólnych DSV sprzedało go w formie transakcji sale&leaseback firmie Corum Asset Management, a później wynajęło na 10 lat.

– Zazwyczaj to właściciel wybiera zarządcę budynku, tym razem o wyborze Colliers International zdecydował najemca. Cieszę się, że firma DSV ceni oferowany przez nas standard usług i wierzę, że mój zespół jak zawsze spełni oczekiwania naszego klienta – podsumowuje Agnieszka Krzekotowska, pełniąca funkcję dyrektora Działu Zarządzania Nieruchomościami Colliers International.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra