Assa Abloy

Knight Frank wyłącznym agentem warszawskiego biurowca Centrum Królewska

|
Biurowiec Centrum Królewska, źódło: strona www.krolewska.waw.pl
Biurowiec Centrum Królewska, źódło: strona www.krolewska.waw.pl
Butikowy biurowiec zlokalizowany w ścisłym centrum stolicy trafił do portfela inwestycyjnego firmy Knight Frank, specjalizującej się w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi oraz doradztwem.

Centrum Królewska do doskonale umiejscowiony kameralny biurowiec, położony na zbiegu ul. Marszałkowskiej i Królewskiej, naprzeciwko Ogrodu Saskiego. Powstał w 2002 r., a w 2018 r. przeszedł gruntowny remont, który pozwolił budynkowi na uzyskanie certyfikatu BREEAM In-Use Estate w kategoriach Building Management oraz Assset Performance na poziomie Very Good. Został też wyróżniony w kilku innych konkursach, m.in. uzyskał miano najpiękniejszego nowego budynku Warszawy w plebiscycie zorganizowanym przez Gazetę Wyborczą. Doceniono go również podczas odbywającej się w 2003 r. konferencji pod hasłem „Inteligentny budynek – realizacja potrzeb inwestorów i użytkowników”.

Biurowiec posiada 14 kondygnacji oraz łączną powierzchnię najmu 7 300 mkw. Dodatkowo został wyposażony w 3- poziomowy garaż mieszczący 100 samochodów. Oferuje bardzo atrakcyjną powierzchnię najmu w jednej z najlepszych warszawskich dzielnic.

Nowym agentem wyłącznym odpowiedzialnym za komercjalizację Centrum Królewska jest Knight Frank.

Cieszymy się, że jeden z najbardziej rozpoznawalnych budynków biurowych w centrum Warszawy trafił do naszego portfolio – mówi Ewelina Szczepaniak, pełniącą funkcję negocjatora w dziale reprezentacji właściciela marki Knight Frank. – Kameralny charakter, indywidualne podejście właściciela oraz podejmowanie nieustannych działań zmierzających do dostosowania nieruchomości do zmieniających się potrzeb użytkowników jest doceniane przez coraz większą liczbę najemców. Dołożymy wszelkich starań, aby kolejne firmy równie chętnie wybierały ten budynek na swoją siedzibę – dodaje.

Firma jest obecna na polskim rynku od prawie 30 lat, posiada swoje oddziały oraz zarządza nieruchomościami w wielu miastach, takich jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań czy Gdańsk.


 


0.0
Napisz pierwszy komentarz