Assa Abloy

EKO Breeam dla Mokotowska Square

Odnowiony warszawski biurowiec przy Mokotowskiej 49 otrzymał certyfikat Breeam potwierdzający wysoką jakość zastosowanych rozwiązań proekologicznych.

Zespół Yareal otrzymał wcześniej cztery nagrody doceniające staranność rewitalizacji Mokotowskiej Square. Budynek o powierzchni biurowej 8645 m kw. i powierzchni usługowo-handlowej 1286 m kw. posiada 7 kondygnacji i reprezentacyjne lobby. Ostatnia kondygnacja zaopatrzona jest w luksusowy taras. Metoda certyfikacji budynków Breeam polega na poddaniu analizie ekologiczności materiałów, jakości powietrza w budynku, doświetlenia, oszczędności wody i energii, ilości wytwarzanych odpadów i zarządzania.

Prezes zespołu Yareal Eric Dapoigny zapewniał o przestrzeganiu zasad zrównoważonego budownictwa. Strategią firmy jest zaangażowanie i dostosowanie ofert do potrzeb klientów co z czasem przekłada się na bezpieczeństwo i wzrost wartości inwestycji. Do wartości przewodnich należą jakość, zadowolenie klienta, niezawodność i atrakcyjność projektów, które w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem są gwarancją satysfakcji klienta.

Firmę cechuje umiejętność odpowiedniego dobrania lokalizacji i racjonalizacja przestrzeni użytkowej przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności, funkcjonalności i najwyższego poziomu jakości. Inny biurowiec Renaissance realizowany także przez Yareal przy ul. Mokotowskiej 19 został dooceniony w 2004 roku i otrzymał nagrodę Construction & Investment Journal w kategorii Best Office Development.


0.0
Napisz pierwszy komentarz