INTER-MAR Stanisław Marzec logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBusiness House logoCOTEX Office Centre logoVantage Development S.A. logoTorus logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoSpectra Development logoKontor logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTétris Poland logoINTER-BUD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAluprof S.A. logoCity Space logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoUNIMOR Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoOlivia Business Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPodium Investment logoVastint Poland Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoArchicom logoNowy Styl Group logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Breeam dla Mokotowska Square

Odnowiony warszawski biurowiec przy Mokotowskiej 49 otrzymał certyfikat Breeam potwierdzający wysoką jakość zastosowanych rozwiązań proekologicznych.

Zespół Yareal otrzymał wcześniej cztery nagrody doceniające staranność rewitalizacji Mokotowskiej Square. Budynek o powierzchni biurowej 8645 m kw. i powierzchni usługowo-handlowej 1286 m kw. posiada 7 kondygnacji i reprezentacyjne lobby. Ostatnia kondygnacja zaopatrzona jest w luksusowy taras. Metoda certyfikacji budynków Breeam polega na poddaniu analizie ekologiczności materiałów, jakości powietrza w budynku, doświetlenia, oszczędności wody i energii, ilości wytwarzanych odpadów i zarządzania.

Prezes zespołu Yareal Eric Dapoigny zapewniał o przestrzeganiu zasad zrównoważonego budownictwa. Strategią firmy jest zaangażowanie i dostosowanie ofert do potrzeb klientów co z czasem przekłada się na bezpieczeństwo i wzrost wartości inwestycji. Do wartości przewodnich należą jakość, zadowolenie klienta, niezawodność i atrakcyjność projektów, które w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem są gwarancją satysfakcji klienta.

Firmę cechuje umiejętność odpowiedniego dobrania lokalizacji i racjonalizacja przestrzeni użytkowej przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności, funkcjonalności i najwyższego poziomu jakości. Inny biurowiec Renaissance realizowany także przez Yareal przy ul. Mokotowskiej 19 został dooceniony w 2004 roku i otrzymał nagrodę Construction & Investment Journal w kategorii Best Office Development.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra