Giant

Prawnicy zostają w Mokotowska Square

Biurowiec Mokotowska Square posiada odnowioną historyczną fasadę, która podkreśla klasyczny i elegancki charakter budynku
Kancelaria prawna Wolf Theiss przedłużyła umowę najmu ponad 1000 mkw. powierzchni biurowej w Mokotowska Square. Biuro kancelarii nadal będzie znajdować się na ostatnim, tj. szóstym, piętrze budynku.

Wolf Theiss należy do grona czołowych kancelarii prawnych w regionie CEE/SEE. Kancelaria przedłużyła umowę najmu powierzchni biurowej na szóstym piętrze biurowca Mokotowska Square. W transakcji najmu Wolf Theiss doradzali eksperci z JLL, a właściciela obiektu – fundusz Deka Immobilien GmbH – reprezentował Knight Frank.


Nasi klienci, prawnicy i zespół zgadzają się co do tego, że Mokotowska Square to idealny adres dla Wolf Theiss. Budynek zlokalizowany jest w samym centrum miasta, w sąsiedztwie wielu firm, ambasad czy instytucji publicznych i cechuje go dostęp do szeregu opcji transportowych i szerokiej oferty udogodnień. Co więcej, standard wykończenia jest na światowym poziomie. Jesteśmy zadowoleni z niezwykle profesjonalnej obsługi ze strony JLL oraz ze znakomitej współpracy z funduszem Deka i reprezentującym go zespołem z firmy Knight Frank – powiedział Ron Given, partner współzarządzający warszawskim biurem Wolf Theiss.

 

Mokotowska Square oferuje blisko 15 000 mkw. całkowitej powierzchni. Biurowiec zlokalizowany jest w centrum Warszawy, przy ul. Mokotowskiej 49. Najemcy obiektu i ich goście mają do swojej dyspozycji 60 miejsc parkingowych. Na najwyższej kondygnacji obiektu znajduje się taras oferujący widok na panoramę Warszawy. Biurowiec posiada odnowioną historyczną fasadę, która podkreśla klasyczny i elegancki charakter budynku. 

 

Mokotowska Square to wyjątkowy budynek z naszego portfolio, który wyróżnia się pod wieloma względami. To biurowa ikona Warszawy z lat 50-tych XX wieku. Budynek powrócił do dawnej świetności dzięki przeprowadzonej modernizacji i znów tętni życiem. Uwagę przyciąga jego odrestaurowana, charakterystyczna fasada, zaś znakomita ekspozycja budynku gwarantuje rozpoznawalność. Nie bez znaczenia pozostaje też położenie Mokotowska Square. Obiekt znajduje się przy prawdziwej warszawskiej high street, pomiędzy szykownym pl. Trzech Krzyży a modnym pl. Zbawiciela. Mimo iż budynek jest położony w ścisłym centrum miasta, to panująca w okolicy atmosfera nie przytłacza i pozwala na chwilę oddechu. To wszystko sprawia, że najemcy zazwyczaj związują się na lata z Mokotowska Square – stwierdził Daniel Pater, asset manager prowadzący biuro Deka Immobilien w Polsce.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz