PGE Narodowy

EKO Skanska projektuje kolejny "zielony" biurowiec

Skanska Property Poland rozpoczyna prace nad projektem biurowca we Wrocławiu. Za całość prac projektowych odpowiedzialna jest Skanska SA ściśle współpracująca m.in. z pracownią projektową Medusa Group. Przewiduje się, że prace projektowe potrwają ok. 12 miesięcy.

Podobnie jak wszystkie inne inwestycje Skanska, obiekt powstanie zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i będzie certyfikowany w systemie LEED na jednym z najwyższych poziomów. Dzięki innowacyjnym, energooszczędnym rozwiązaniom chcemy zaoferować wrocławskim firmom najwyższej jakości powierzchnię biurową, która podobnie jak w kompleksie Green Towers, zapewni im wysoki komfort pracy oraz przyniesie oszczędności wynikające z niższych opłat eksploatacyjnych – powiedział Marcin Łapiński, dyrektor regionalny w Skanska Property Poland.

Wiemy, że zabudowa okolic Placu Dominikańskiego to ważna kwestia dla wrocławian, dlatego dołożymy starań, aby nasz budynek pasował do charakteru tego miejsca. Cieszymy się z dobrej współpracy z Urzędem Miasta Wrocławia i jesteśmy pewni, że zaowocuje ona stworzeniem projektu, który mieszkańcy miasta polubią, i który stanie się nową wizytówką biznesowego centrum Wrocławia – dodał Marcin Łapiński.

Najnowsza inwestycja Skanska Property Poland we Wrocławiu będzie zlokalizowana w rejonie ulic: Piotra Skargi, Kazimierza Wielkiego i Wierzbowej. W budynku planowane są 2 kondygnacje podziemne i do 7 naziemnych. Całkowita powierzchnia najmu wynosić będzie około 35 000 m kw.


0.0
Tagi: SKANSKA
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra