Nowy Styl Group logoSpectra Development logoFYI Commercial Consulting logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTERBIURO logoForbo Flooring Systems Polska logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTétris Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoArchicom logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-BUD logoOlivia Business Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCity Space logoBusiness House logoPodium Investment logoUNIMOR Development S.A. logoKontor logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTorus logoAgrobex Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Wsparcie dla start-upów w gdańskim biurowcu

Wizualizacja przedstawia Olivia Gate
Wizualizacja przedstawia Olivia Gate
Firma AIP Business Link otwiera kolejny oddział w kraju. Na umiejscowienie swojej placówki wybrała budynek Olivia Gate, mieszczący się w kompleksie Olivia Business Centre.

AIP Business Link prowadzi działalność zbliżoną do inkubatorów przedsiębiorczości bądź Parków Naukowo-Technologicznych. Firmy korzystające z usług AIP BL, w ramach abonamentu, stają się częścią "ekosystemu biznesowego". Dzięki temu mogą korzystać z powierzchni biurowych, pomieszczeń roboczych, sal konferencyjnych czy zaplecza socjalnego w innych oddziałach firmy w Polsce. Atutem działalności AIP BL jest umożliwienie uczestnictwa w specjalistycznych szkoleniach oraz dostęp do bazy kontaktów ze środowiska firmy.

Poza tym AIP BL oferuje wsparcie w sprawach księgowo-prawno-administracyjnych. Jak mówi Michał Nowak, manager AIP Business Link: Staramy się zdjąć z młodych przedsiębiorców sprawy księgowe, prawne, nawet administracyjne, czyli wszystko, co zwłaszcza na początku pochłaniać może im dużo czasu, nie pozwalając skupić się na właściwym rozwoju biznesu. Zapewniamy też system szkoleń i mentoring doświadczonych managerów, który z pewnością zaprocentuje w nowych przedsięwzięciach.
 


0.0
Tagi: fsa
Napisz pierwszy komentarz
mantra