Wola Retro

Wsparcie dla start-upów w gdańskim biurowcu

Wizualizacja przedstawia Olivia Gate
Wizualizacja przedstawia Olivia Gate
Firma AIP Business Link otwiera kolejny oddział w kraju. Na umiejscowienie swojej placówki wybrała budynek Olivia Gate, mieszczący się w kompleksie Olivia Business Centre.

AIP Business Link prowadzi działalność zbliżoną do inkubatorów przedsiębiorczości bądź Parków Naukowo-Technologicznych. Firmy korzystające z usług AIP BL, w ramach abonamentu, stają się częścią "ekosystemu biznesowego". Dzięki temu mogą korzystać z powierzchni biurowych, pomieszczeń roboczych, sal konferencyjnych czy zaplecza socjalnego w innych oddziałach firmy w Polsce. Atutem działalności AIP BL jest umożliwienie uczestnictwa w specjalistycznych szkoleniach oraz dostęp do bazy kontaktów ze środowiska firmy.

Poza tym AIP BL oferuje wsparcie w sprawach księgowo-prawno-administracyjnych. Jak mówi Michał Nowak, manager AIP Business Link: Staramy się zdjąć z młodych przedsiębiorców sprawy księgowe, prawne, nawet administracyjne, czyli wszystko, co zwłaszcza na początku pochłaniać może im dużo czasu, nie pozwalając skupić się na właściwym rozwoju biznesu. Zapewniamy też system szkoleń i mentoring doświadczonych managerów, który z pewnością zaprocentuje w nowych przedsięwzięciach.
 


0.0
Tagi: fsa
Napisz pierwszy komentarz
mantra