Podium Investment logoCOTEX Office Centre logoAluprof S.A. logoBusiness House logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAgrobex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoArchicom logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKontor logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoSpectra Development logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoUNIMOR Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFYI Commercial Consulting logoCity Space logoHAVRE Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoNowy Styl Group logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoINTER-BUD logoForbo Flooring Systems Polska logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTorus logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTétris Poland logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Idealny model zarządzania budynkami zakładu produkcyjnego

Spotkanie masterclass FACILITY MANAGEMENT W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM
W dniach 6-7-8 czerwca 2017 w Warszawie roku odbyło się spotkanie FACILITY MANAGEMENT w zakładzie produkcyjnym.

Po raz drugi praktycy z różnych branżowo zakładów podzielili się wiedzą i doświadczeniami w stworzeniu idealnego modelu zarządzania budynkami zakładu produkcyjnego. Z pierwszej ręki można było dowiedzieć się o przebiegu tego procesu, trudnościach we wdrażaniu rozwiązań, rzeczywistych działaniach i sukcesach.

Każdy dzień spotkania dedykowany był innemu obszarowi działań Facility Managera i zakończony dyskusją. Prelegenci byli też panelistami na pozostałych dniach spotkania i chętnie udzielali odpowiedzi na szczegółowe pytania.

Kolacje z elementami integracji pozwoliły na kontynuacje ciekawych rozmów i – co podkreślali Uczestnicy – sprzyjały nawiązywaniu relacji biznesowych.

Serdeczne podziękowania dla Partnerów:

  • FB Serwis S.A.
  • Impel S.A. Impel Tech Solutions Sp z o.o. Sp.k.
  • Sodexo On- Site Services
  • Spie Polska Sp. z o.o.
  • dla Wystawcy firmie ENGIE Services Sp. z o.o. oraz licznych Partnerów Medialnych.

Do zobaczenia na kolejnych naszych konferencjach!

 

Już teraz zapraszamy do udziału w kolejnym masterclass „FACILITY MANAGEMENT w zakładzie produkcyjnym”, które odbędzie się w dniach 12-13-14 grudnia br. Oczywiście spotkają Państwo nowych prelegentów i zapoznają się z nowymi tematami. 

Więcej na stronie: www.movida.com.pl

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Conrad duży
mantra