Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoAgrobex Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKontor logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoFYI Commercial Consulting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Space logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTorus logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoPodium Investment logoSpectra Development logoArchicom logoVastint Poland Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoOlivia Business Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBusiness House logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoINTERBIURO logoCOTEX Office Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTétris Poland logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTER-BUD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Echo Investment kupuje działkę za 60 mln zł

Echo Investment przygotowuje duży projekt biurowy
Echo Investment przygotowuje duży projekt biurowy
Warszawa. Na terenie kupionym od Agencji Rozwoju Przemysłu będzie realizowany kolejny projekt biurowy w stolicy Polski.

Działka przy ulicy  ul. Taśmowej 10/12 ma blisko 31 tys. mkw. powierzchni. Sprzedający, czyli Agencja Rozwoju Przemysłu, pozbywając się terenu na warszawskim Mokotowie, w obrębie ulic Taśmowej, Marynarskiej i Cybernetyki, zarobiła 60 mln zł.

- Zakup ten pozwoli na rozbudowanie portfela terenów biurowych na strategicznym rynku, jakim jest Warszawa i szybkie uruchomienie dużego projektu. To jedna z najpopularniejszych lokalizacji biurowych stolicy, w sąsiedztwie głównych arterii komunikacyjnych i lotniska, ze znakomitym dostępem do transportu publicznego i rozbudowanych usług – mówi Waldemar Lesiak, dyrektor Działu Biur i Hoteli Echo Investment.

Echo Investment jest jednym z większych graczy na rynku europejskim w branży  firm inwestycyjno-deweloperskich. Realizuje projekty w czterech głównych sektorach rynku, w tym budownictwie biurowym. Obecnie w Warszawie firma przygotowuje do realizacji dwie inwestycje biurowe: 155-metrowy biurowiec w centrum stolicy przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i ul. Grzybowskiej o powierzchni 50 tys. mkw. oraz nowoczesny kompleks biurowy przy ul. Konstruktorskiej o powierzchni 34 tys. mkw.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra