Giant

AON Hewitt najemcą w Diamante Plaza

Kolejna transakcja na krakowskim rynku nieruchomości biurowych
Kolejna transakcja na krakowskim rynku nieruchomości biurowych
Kraków. Lider usług zarządzania ryzykiem, ubezpieczeniowych i reasekuracyjnych usług brokerskich wynajął ponad 1,6 tys. mkw. powierzchni biurowej.

Diamante Plaza to nowoczesny krakowski wielofunkcyjny budynek, oferujący swoim najemcom 10 tysięcy mkw. powierzchni biurowej i handlowej najwyższej jakości klasy A. Właścicielem jest Aldesa Polska, firma będąca w całości własnością hiszpańskiej Aldesa Group. Dzięki świetnej lokalizacji i bliskości historycznego centrum miasta, obiekt cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.

Tym razem swoje biura na 1.653 mkw. powierzchni ulokuje tam firma AON Hewitt, znana z usług zarządzania ryzykiem, ubezpieczeniowych i reasekuracyjnych usług brokerskich, jak również rozwiązań HR i outsourcingowych. Najemcy doradzała międzynarodowa firma doradcza CBRE obsługująca najemców biurowych i klientów z sektora BPO/SCC/R&D oraz prowadząca doradztwo przy wynajmie i konsolidacji powierzchni biurowych, badania rynku, zarządzaniu kosztami, zarządzaniu projektami i finansami nieruchomości.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z CBRE przy tej transakcji najmu. Firma doradcza zapewniła nam dobrą lokalizację biurową i wynegocjowała elastyczne warunki najmu. Mamy w planach powiększenie obecnej powierzchni biurowej. Będziemy również kontynuować owocną współpracę z CBRE przy kolejnych projektach AON w Polsce – mówi Paul Crayford, Dyrektor ds. Strategii i Transakcji na Europę, Środkowy-Wschód i Afrykę, w AON Corporate.

- Diamante Plaza to znakomita lokalizacja na działalność AON Hewitt w Polsce. Zarówno pracownicy, jak i klienci AON, będą mogli korzystać z wielu udogodnień budynku, takich jak m.in. sale konferencyjne, zielone patio, lunch bar, zapewniające przyjazną atmosferę pracy. Cieszymy się na możliwość kontynuacji współpracy z AON przy kolejnych projektach – dodaje Daniel Bienias, Dyrektor zespołu reprezentacji najemców w CBRE.


0.0
Tagi: CBRE
Napisz pierwszy komentarz