Proton Office

Starbucks wchodzi do Olivia Gate

Goście kawiarni Starbucks w Olivia Business Centre będą mieli do dyspozycji nie tylko przytulne wnętrze, będą też mogli delektować się kawą przy stolikach usytuowanych na zewnątrz budynku.
Goście kawiarni Starbucks w Olivia Business Centre będą mieli do dyspozycji nie tylko przytulne wnętrze, będą też mogli delektować się kawą przy stolikach usytuowanych na zewnątrz budynku.
Gdańsk. Jeszcze w tym roku znana sieć kawiarni otworzy lokal w jednym z budynków kompleksu Olivia Business Centre.

Kawiarnia będzie usytuowana na parterze Olivia Gate i zajmie powierzchnię około 190 m kw.

- Lokal o takiej powierzchni jest z jednej strony przestronny, a z drugiej przytulny i przyjazny dla naszych gości. Starbucks przykłada bardzo dużą wagę do atmosfery panującej w kawiarniach oraz do wystroju wnętrza, który zawsze nawiązuje do otoczenia. Tą zasadą kierujemy się również przy aranżacji wnętrza naszej kawiarni w Olivia Business Centre – mówi Ewa Bałys, koordynator ds. marketingu w Starbucks Polska.

Obecność Starbucks w Olivia Business Centre wpisuje się w szerszą politykę funkcjonowania kompleksu realizowaną przez inwestora.

- Chcemy, by Olivia Business Centre była nie tylko komfortowym miejscem pracy, ale by stała się miejscem chętnie odwiedzanym „po godzinach” i służącym również mieszkańcom całej dzielnicy oraz pracownikom i studentom sąsiadujących z nami uczelni: Uniwersytetu Gdańskiego czy Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu – podkreśla Agnieszka Popławska z firmy TPS, dewelopera Olivia Business Centre.

Olivia Business Centre,  znajdujące się w centrum trójmiejskiej aglomeracji, to nowoczesne centrum biznesowe, z dominującą funkcją biurową.  Olivia Gate jest pierwszym ukończonym budynkiem wchodzącym w skład kompleksu (powstaną jeszcze Olivia Point i Olivia Tower).


- Bardzo cieszymy się, że nasza nowa kawiarnia zostanie otwarta w kompleksie biurowym Olivia Business Centre, ponieważ jest to najnowocześniejszy i największy kompleks biurowy w całym Trójmieście, a do tego charakteryzujący się świetną lokalizacją przy głównej arterii komunikacyjnej Gdańska. Mam nadzieję, że pracownicy znajdujących się tu biur będą chętnie odwiedzać nas o każdej porze dnia, aby napić się pysznej kawy i zjeść śniadanie czy lunch lub spotkać się ze znajomymi po pracy. Jestem przekonany, że każdy znajdzie w naszej kawiarni coś dla siebie – powiedział Michael Hudspeth, Starbucks Brand President na rynek Europy Środkowo-Wschodniej.

Projekt architektoniczny Olivia Business Centre opracowało  biuro architektoniczne Konior&Partners.


0.0
Napisz pierwszy komentarz