Giant

AECOM najemcą biur w Ambassadorze

AECOM to kolejna firma, ktora postanowiła wynająć biura w Ambassador Office Building
AECOM to kolejna firma, ktora postanowiła wynająć biura w Ambassador Office Building
Warszawa. Dostawca usług konsultingowych w branży inżynierskiej wynajął ponad 500 mkw. powierzchni biurowej.

Warszawski biurowiec Ambassador to blisko 15 tys. mkw. powierzchni biurowej. Budowa tego zlokalizowanego w centrum biznesowym stolicy na Mokotowie biurowca zakończy się na początku przyszłego roku. Budynek ten jest pierwszym projektem dewelopera Kronos Real Estate w Polsce. Biurowiec Ambassador to także 4 kondygnacje podziemnego parkingu, gdzie przewidziano 298 miejsc postojowych dla samochodów.  Obiekt cechuje także świetna lokalizacja - dobre połączenia komunikacyjne - metro, kilka linii tramwajowych i autobusowych, co nie jest bez znaczenia dla potencjalnych najemców.

Zalety Ambassadora skusiły firmę AECOM – wiodącego dostawcę usług konsultingowych w branży inżynieryjnej na świecie. O renomowanej marce tego najemy świadczy między innymi fakt, że firma ta jest sklasyfikowana przez magazyn ENR 2012 (Engineering News Records) na pierwszym miejscu i jest także obecna na liście Fortune 500.

Najemcy w procesie negocjacji doradzała największa na świecie firma doradcza działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych (pod względem przychodów za rok 2011) CBRE.

- Cieszymy się, że firma AECOM dołączyła do grona najemców Ambassadora. Jest to atrakcyjnie zlokalizowany budynek, idealny dla firm poszukujących nowoczesnego biura w Warszawie. Pracownicy i Klienci AECOM będą mogli korzystać nie tylko z wielu udogodnień takich jak restauracje, bary kawowe, banki i pralnie, ale również z zielonego tarasu o powierzchni 1.800 m kw., do którego dostęp zostanie zapewniony bezpośrednio z biur oraz bliskiego sąsiedztwa Galerii Mokotów, jednego z najpopularniejszych centrów handlowych w stolicy – podkreśla Daniel Bienias, Dyrektor działu Reprezentacji Najemców w CBRE.


0.0
Napisz pierwszy komentarz