Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPodium Investment logoNowy Styl Group logoSpectra Development logoForbo Flooring Systems Polska logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKontor logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoArchicom logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoCity Space logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTorus logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoTétris Poland logoINTER-BUD logoAgrobex Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTERBIURO logoPorto Office A Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBusiness House logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Mitsubishi i Eaton pozostaną w Okęcie Business Park

GTC przedłużyła umowy najmu z Mitsubishi i Eaton.

Global Trade Centre S.A. przedłużyła umowy z Mitsubishi i Eaton Power Quality na wynajem łącznie 2 200 mkw powierzchni biurowej. Biura firm umiejscowione są w budynku Nothus, należącym do kompleksu Okęcie Business Park. W tym samym obiekcie znajdują się również przedstawicielstwa firm takich jak Polbank EFG czy Coty.

Nothus został ukończony w 2008 r., jako pierwszy budynek w ramach inwestycji Okęcie Business Park. Znajduje się w okolicy Lotniska Chopina w Warszawie. Do tej pory udostępniono trzy z sześciu planowanych biurowców, cechujących się świetną komunikacją z centrum miasta oraz otoczeniem pełnym zieleni.

GTC należy do czołówki europejskich deweloperów. Firma powstała w 1994 r. w Warszawie i do tej pory wybudowała 930 000 mkw nieruchomości komercyjnych i 276 000 mkw powierzchni mieszkaniowych.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra