Art-Deweloper Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoPodium Investment logoARTSERVIS sp. z o.o. logoArchicom logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAluprof S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoCity Space logoSpectra Development logoCOTEX Office Centre logoKontor logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoTétris Poland logoVantage Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoINTER-BUD logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTorus logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOlivia Business Centre logoForbo Flooring Systems Polska logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nowy najemca w Empark Mokotów Business Park Neptun

Empark Mokotów Business Park - Neptun
Empark Mokotów Business Park - Neptun
Aldesa wynajęła powierzchnię biurową w Empark Mokotów Business Park Neptun w Warszawie.

Aldesa Polska wynajęła 400 mkw powierzchni biurowej w Empark Mokotów Business Park Neptun w Warszawie. W transakcji pośredniczyła firma CBRE.

Budynek Neptun oferuje powierzchnię 13 100 mkw. i należy do kompleksu  Empark Mokotów Business Park. Jest to największe centrum biurowe w Polsce, składające się z dziewięciu budynków, w których łącznie pracuje ponad 13,5 tys. osób.

Aldesa to firma budowlana, należąca do hiszpańskiej Aldesa Group. Działa w segmentach takich jak energia odnawialna, zaawansowane technologicznie obiekty kubaturowe, linie wysokiego napięcia, zintegrowane systemy komunikacji miejskiej oraz partnerstwo publiczno-prywatne.

Firma Aldesa Polska zdecydowała się na relokację biura z Krakowa do Warszawy. Jesteśmy zadowoleni, że udało się nam wynegocjować elastyczne i korzystne warunki najmu dla naszego Klienta. Najemca będzie mógł korzystać z wielu udogodnień i usług, jakie oferuje cały kompleks biurowy Empark m.in. sklepu spożywczego, restauracji, klubu fitness, banków, urzędu pocztowego, myjni samochodowej - powiedział Daniel Bienias, Dyrektor w dziale reprezentacji najemców w CBRE.

CBRE jest doradcą w branży nieruchomości komercyjnych. Oferuje m.in. pomoc przy wynajmie i konsolidacji powierzchni biurowych, zarządzanie kosztami, projektami i finansami nieruchomości, badania rynkowe oraz aranżację wnętrz.


0.0
Tagi: CBRE
Napisz pierwszy komentarz
mantra