Giant

Nowy najemca w Empark Mokotów Business Park Neptun

Empark Mokotów Business Park - Neptun
Empark Mokotów Business Park - Neptun
Aldesa wynajęła powierzchnię biurową w Empark Mokotów Business Park Neptun w Warszawie.

Aldesa Polska wynajęła 400 mkw powierzchni biurowej w Empark Mokotów Business Park Neptun w Warszawie. W transakcji pośredniczyła firma CBRE.

Budynek Neptun oferuje powierzchnię 13 100 mkw. i należy do kompleksu  Empark Mokotów Business Park. Jest to największe centrum biurowe w Polsce, składające się z dziewięciu budynków, w których łącznie pracuje ponad 13,5 tys. osób.

Aldesa to firma budowlana, należąca do hiszpańskiej Aldesa Group. Działa w segmentach takich jak energia odnawialna, zaawansowane technologicznie obiekty kubaturowe, linie wysokiego napięcia, zintegrowane systemy komunikacji miejskiej oraz partnerstwo publiczno-prywatne.

Firma Aldesa Polska zdecydowała się na relokację biura z Krakowa do Warszawy. Jesteśmy zadowoleni, że udało się nam wynegocjować elastyczne i korzystne warunki najmu dla naszego Klienta. Najemca będzie mógł korzystać z wielu udogodnień i usług, jakie oferuje cały kompleks biurowy Empark m.in. sklepu spożywczego, restauracji, klubu fitness, banków, urzędu pocztowego, myjni samochodowej - powiedział Daniel Bienias, Dyrektor w dziale reprezentacji najemców w CBRE.

CBRE jest doradcą w branży nieruchomości komercyjnych. Oferuje m.in. pomoc przy wynajmie i konsolidacji powierzchni biurowych, zarządzanie kosztami, projektami i finansami nieruchomości, badania rynkowe oraz aranżację wnętrz.


0.0
Tagi: CBRE
Napisz pierwszy komentarz