Archicom logoINTER-BUD logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVastint Poland Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoSpectra Development logoPorto Office A Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoBusiness House logoKontor logoUNIMOR Development S.A. logoOlivia Business Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoTétris Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVantage Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTERBIURO logoPodium Investment logoCOTEX Office Centre logoNowy Styl Group logoTorus logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCity Space logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nowa nazwa i nowy najemca w Segro Business Park Warsaw

Centrum Biznesu Ożarów zmieniło nazwę na Segro Business Park Warsaw. Nowym najemcą jest firma Nikyo Polska.

Firma SEGRO poinformowała o zmianie nazwy jednego ze swoich parków biznesu w Warszawie. Od 1 listopada 2012 r. dotychczasowe Centrum Biznesu Ożarów nazywać się będzie Segro Business Park Warsaw. Nowym najemcą w tym kompleksie zostanie Nikyo Polska, zajmująca się dystrybucją sprzętu AGD i RTV.

Zmiana nazwy podyktowana jest szerszym programem ujednolicenia nazw wszystkich inwestycji SEGRO w kontynentalnej Europie. SEGRO zakupiła Centrum Biznesu Ożarów od Endurance Real Estate Fund, zarządzanego przez Orco Property Group S.A. Transakcja pozwoliła SEGRO na umocnienie pozycji w regionie Warszawy oraz powiększenie portfela nieruchomości do 90 000 mkw powierzchni istniejącej.

Nikyo Polska dołączy do grona dotychczasowych najemców Segro Business Park  Warsaw, wynajmując 650 mkw powierzchni biurowo-magazynowej. W transakcji pośredniczyła firma DTZ. Nikyo zajmuje się dystrybucją sprzętu AGD I RTV i jest wyłącznym dystrybutorem marki Evolt.

Bardzo cieszymy się, że firma NIKYO dołączyła do grona naszych Klientów. Powierzchnia  została w pełni dostosowana do potrzeb firmy, która doceniła walory przestrzenno-lokalizacyjne Parku. Wybierając SEGRO Business Park Warsaw nasi Klienci otrzymują nowoczesną, świetnie zlokalizowaną powierzchnię dla prowadzonej przez siebie działalności, a także dopasowaną do ich potrzeb obsługę.  Jestem przekonany, że współpraca z firmą NIKYO, którą niniejszym mam przyjemność powitać w gronie Najemców Parku, okaże się długotrwała i owocna  – mówi Waldemar Olejnik, Leasing Manager w firmie SEGRO Poland.

Segro Business Park  Warsaw składa się z czterech budynków o łącznej powierzchni 36 000 mkw. Ulokowane jest w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2, 16 km od centrum Warszawy.

Firma SEGRO jest deweloperem i zarządcą nowoczesnych powierzchni biurowych w Europie. Prowadzi inwestycje w miastach takich jak Gdańsk, Gliwice, Ostrawa, Łódź, Poznań, Stryków, Tychy, Warszawa, Wrocław i Praga. SEGRO posiada status firmy Real Estate Investment Trust i dysponuje portfelem o wartości blisko 4,8 mld funtów.


0.0
Tagi: Segro
Napisz pierwszy komentarz
mantra