Proton Office

Skanska kupiła działkę w Krakowie

Hotel Chopin w Krakowie
Hotel Chopin w Krakowie
TRIKALA, spółka zależna Skanska Property Poland, zakupiła działkę w pobliżu Ronda Mogilskiego w Krakowie.

TRIKALA, spółka zależna Skanska Property Poland, wygrała przetarg na działkę znajdującą się przy ul. Przy Rondzie w Krakowie, w pobliżu Ronda Mogilskiego.

Na zakupionym terenie znajduje się inwestycja firmy Warimpex Hotel Chopin.

Jesteśmy świadomi faktu, że firma należąca do grupy Skanska Property Poland wygrała przetarg dotyczący działki na ulicy Przy Rondzie, na której znajduje się inwestycja firmy Warimpex – Hotel Chopin. Zmiana właściciela terenu, nie wpłynie na zmianę umowy dzierżawy terenu (ważniej do 2051r.), dlatego hotel będzie kontynuował swoją działalność. Firma Warimpex jest w bezpośrednim kontakcie z firmą Skanska Property Poland i obie spółki, wspólnie prowadzą działania, uwzgledniające interesy obu stron, które nie będą miały negatywnego efektu na działalność hotelu – powiedział Christoph Salzer, Dyrektor Regionalny w firmie Warimpex.

Skanska, generalny wykonawca obiektów we wszystkich segmentach rynku nieruchomości oraz deweloper, w Polsce posiada inwestycje w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i Trójmieście.

Potwierdzamy, że spółka zależna Skanska Property Poland wygrała przetarg na zakup działki w Krakowie przy ul. Przy Rondzie. Oznacza to, że nasza firma uzyskała prawo do zakupu tej działki po dopełnieniu wymaganych formalności. Na tym etapie jest zbyt wcześnie, abyśmy mogli udzielić informacji o dalszych planach związanych z tą inwestycją. Możemy natomiast poinformować, że jesteśmy w bieżącym kontakcie z firmą Warimpex, z którą dokonujemy wspólnych ustaleń uwzględniających interesy obu firm – oświadczył Jakub Zagórski, menedżer ds. komunikacji i marketingu w Skanska Property Poland.


0.0
Tagi: SKANSKA
Napisz pierwszy komentarz