INTER-BUD logoFYI Commercial Consulting logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCOTEX Office Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoArchicom logoNowy Styl Group logoOlivia Business Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVantage Development S.A. logoPodium Investment logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBusiness House logoCity Space logoKontor logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTorus logoSpectra Development logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTERBIURO logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

GTC przedłużyła umowy najmu

Centum Biurowe GTC w Krakowie
Biurowiec Globis w Poznaniu
GTC podpisała umowy o przedłużenie najmu powierzchni biurowych w Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie.

Globe Trade Center S.A. sfinalizowała przedłużenie umów najmu powierzchni biurowych w budynkach Globis w Poznaniu i Wrocławiu oraz w Centrum Biurowym GTC w Krakowie. Umowy dotyczą łącznie ponad 10 000 mkw.

W budynku Globis we Wrocławiu pozostanie firma Hewlett-Packard, wynajmując 6 600 mkw powierzchni biurowej. HP zabezpieczyła również możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni w ramach planowanej ekspansji w budynku. Inwestycja GTC we Wrocławiu oferuje blisko 16 000 mkw i oddana została w 2008 r. Obecnie jest wynajęta w całości.

Centrum medyczne LUX MED postanowiło przedłużyć umowę najmu 1 500  mkw w biurowcu Globis w Poznaniu. Budynek ten jest pierwsza inwestycją GTC poza Warszawą, oddany został w 2003 r. W biurowcu niemal cała dostępna powierzchnia – 14 000 mkw – jest wynajęta.

Centrum Biurowe GTC w Krakowie składa się z trzech budynków: Galileo, Newton i Edison o łącznej powierzchni biurowej ponad 32 000 mkw. Kompleks oddany został do użytku w 2007 r.  Umowy najmu przedłużyły tu trzy firmy. Raiffeisen Bank pozostanie na 1 000 mkw, Citi Handlowy na 700 mkw i Ergomed na 300 mkw. Cała dostępna powierzchnia centrum Biurowego jest wynajęta.

GTC powstała w 1994 r. w Warszawie i jest jednym z czołowych deweloperów w Europie. Prowadzi inwestycje w Polsce, na Węgrzech, w Czechach, Rumunii, Słowacji, Serbii, Chorwacji, Bułgarii, Rosji i Ukrainie. Działa w sektorze nieruchomości biurowych, handlowo-rozrywkowych i mieszkalnych. Posiada ok. 647 000 mkw powierzchni komercyjnej i dysponuje aktywami na poziomie 2,2 mld euro. 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra