Giant

Kolejny najemca w Ambassadorze

Coty wprowadzi się do biurowca w połowie 2013 r.
Firma kosmetyczna Coty Polska wynajęła powierzchnię biurową w budynku Ambassador w Warszawie.

Biurowiec Ambassador w Warszawie wzbogaci się o kolejnego najemcę. Jedna z największych firm kosmetycznych na polskim rynku detalicznym, Coty Polska, wynajęła 1 720 mkw powierzchni biurowej. Podczas transakcji właścicielowi obiektu, firmie Kronos Real Estate, doradzała firma CBRE. Ambassador to pierwsza inwestycja Kronos Real Estate w Polsce.

Cieszymy się, że Ambassador pozyskał kolejnego prestiżowego najemcę. Jesteśmy pewni, że pracownicy firmy Coty będą zadowoleni z warunków, jakie zapewni im ten biurowiec. W budynku zastosowano nowoczesne technologie, które zwiększają jego efektywność i zapewnią przyjazne środowisko pracy. Dodatkowe auty takie jak m.in. dogodna lokalizacja, łatwy dostęp do transportu publicznego oraz liczne usługi dostępne w budynku, zwiększają atrakcyjność Ambassadora – powiedział Łukasz Kałędkiewicz, Dyrektor działu powierzchni biurowych w CBRE.

Ambassador zlokalizowany jest w centrum dzielnicy Mokotów w Warszawie, przy ul. Domaniewskiej i oferuje 14 900 mkw powierzchni biurowej klasy A. Dodatkowo 1 000 mkw przeznaczone jest na punkty handlowo-usługowe. Budynek wyposażony jest w czterokondygnacyjny parking z 298 miejscami postojowymi. Atutem biurowca jest jego lokalizacja – w pobliżu Galerii Mokotów oraz linii metro, tramwajowych i autobusowych.

Obiekt zostanie oddany do użytku pod koniec 2012 roku. Firma Coty zamierza się do niego wprowadzić w drugiej połowie 2013 r.

Firma Coty powstała w 1993 roku i zajmuje silną pozycję na rynku detalicznym w Polsce. Marki należące do firmy są znane na całym świecie, np. adidas, ASTOR, Beyonce, Playboy, Pierre Cardin, RIMMEL.


0.0
Napisz pierwszy komentarz