Tétris Poland logoTorus logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOlivia Business Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoPodium Investment logoCOTEX Office Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoAgrobex Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoKontor logoUNIMOR Development S.A. logoNowy Styl Group logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTERBIURO logoCity Space logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFYI Commercial Consulting logoSpectra Development logoArchicom logoINTER-BUD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Herbalife w Bonarka4Business

Budynki Bonarka4Business
Budynki Bonarka4Business
Herbalife wynajął powierzchnię biurową w kompleksie Bonarka4Business w Krakowie.

Globalny dostawca produktów ułatwiających kontrolę wagi, Herbalife, zdecydował się na wynajem 1 850 mkw powierzchni biurowej w budynku C, w kompleksie Bonarka4Business w Krakowie. Biurowiec należy do firmy TriGranit. Podczas transakcji najemcę reprezentowała firma DTZ, natomiast inwestora – Jones Lang LaSalle.

Bonarka4Business oferuje 35 000 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej w czterech budynkach. Najemcy mogą korzystać z parkingu podziemnego i naziemnego. Pierwsze dwa obiekty, oddane do użytku w II kwartale 2011 r., są obecnie wynajęte w całości. Ostatnie wolne powierzchnie w budynku C są przedmiotem negocjacji.

Michael Richardson, Associate Director w dziale Obsługi Najemców Korporacyjnych  DTZ w Warszawie stwierdza: Bonarka4Business to doskonały wybór dla Herbalife. Elastyczność jaką zapewnia etapowany projekt umożliwia firmom dopasowywanie powierzchni biurowej do zmieniających się potrzeb biznesowych już od momentu wejścia w życie umowy najmu. Wysoka jakość nieruchomości, szereg udogodnień dla najemców dostępnych w najbliższym otoczeniu tworzy unikalny, nowoczesny kompleks biznesowy. Zlokalizowanie siedziby w Bonarka4Business stanowi duży atut zarówno w procesie poszukiwania nowych, jak i zatrzymania już obecnych, wysoko wyspecjalizowanych pracowników. Herbalife jest przekonany, że Bonarka zapewni zespołowi przyjazne oraz inspirujące środowisko pracy i cieszy się na możliwość rozpoczęcia działalności biznesowej w kompleksie już na początku przyszłego roku.

Za komercjalizację kompleksu odpowiada Jones Lang LaSalle. W biurowcach Bonarka4Business powierzchnie wynajmują firmy takie jak Alexander Mann, Pure Health and Fitness, Antenna, Lexmark, State Street, Aterima i Lux Med.

Dorota Gruchała, Konsultant w krakowskim oddziale Jones Lang LaSalle, podsumowuje: Kraków cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony polskich i międzynarodowych najemców, szczególnie z sektora BPO/SSC. Takie firmy poszukują dobrze skomunikowanych obiektów oferujących elastyczną powierzchnię biurową najwyższej jakości. Kompleks Bonarka4Business jest właśnie przykładem takiego nowoczesnego projektu, stworzonego w odpowiedzi na potrzeby bardzo wymagających najemców.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra