Proton Office

Herbalife w Bonarka4Business

Budynki Bonarka4Business
Budynki Bonarka4Business
Herbalife wynajął powierzchnię biurową w kompleksie Bonarka4Business w Krakowie.

Globalny dostawca produktów ułatwiających kontrolę wagi, Herbalife, zdecydował się na wynajem 1 850 mkw powierzchni biurowej w budynku C, w kompleksie Bonarka4Business w Krakowie. Biurowiec należy do firmy TriGranit. Podczas transakcji najemcę reprezentowała firma DTZ, natomiast inwestora – Jones Lang LaSalle.

Bonarka4Business oferuje 35 000 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej w czterech budynkach. Najemcy mogą korzystać z parkingu podziemnego i naziemnego. Pierwsze dwa obiekty, oddane do użytku w II kwartale 2011 r., są obecnie wynajęte w całości. Ostatnie wolne powierzchnie w budynku C są przedmiotem negocjacji.

Michael Richardson, Associate Director w dziale Obsługi Najemców Korporacyjnych  DTZ w Warszawie stwierdza: Bonarka4Business to doskonały wybór dla Herbalife. Elastyczność jaką zapewnia etapowany projekt umożliwia firmom dopasowywanie powierzchni biurowej do zmieniających się potrzeb biznesowych już od momentu wejścia w życie umowy najmu. Wysoka jakość nieruchomości, szereg udogodnień dla najemców dostępnych w najbliższym otoczeniu tworzy unikalny, nowoczesny kompleks biznesowy. Zlokalizowanie siedziby w Bonarka4Business stanowi duży atut zarówno w procesie poszukiwania nowych, jak i zatrzymania już obecnych, wysoko wyspecjalizowanych pracowników. Herbalife jest przekonany, że Bonarka zapewni zespołowi przyjazne oraz inspirujące środowisko pracy i cieszy się na możliwość rozpoczęcia działalności biznesowej w kompleksie już na początku przyszłego roku.

Za komercjalizację kompleksu odpowiada Jones Lang LaSalle. W biurowcach Bonarka4Business powierzchnie wynajmują firmy takie jak Alexander Mann, Pure Health and Fitness, Antenna, Lexmark, State Street, Aterima i Lux Med.

Dorota Gruchała, Konsultant w krakowskim oddziale Jones Lang LaSalle, podsumowuje: Kraków cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony polskich i międzynarodowych najemców, szczególnie z sektora BPO/SSC. Takie firmy poszukują dobrze skomunikowanych obiektów oferujących elastyczną powierzchnię biurową najwyższej jakości. Kompleks Bonarka4Business jest właśnie przykładem takiego nowoczesnego projektu, stworzonego w odpowiedzi na potrzeby bardzo wymagających najemców.


0.0
Napisz pierwszy komentarz