Giant

Łużycka Office Park się wypełnia

Ulica Łużycka z wizualizacją nowego biurowca
Ulica Łużycka z wizualizacją nowego biurowca
Kompleks biurowy w Gdyni zachęcił kolejnych najemców.

Łużycka Office Park to kompleks pięciu budynków biurowych klasy A. Zlokalizowany jest przy ul. Łużyckiej 6, w bliskiej odległości od centrum Gdyni.

W pierwszym kwartale 2013 r. dwie firmy zajmą nowe powierzchnie w Budynku C . Sony Pictures Global Business Services Sp. z o.o. pod koniec stycznia wprowadzi się na ok. 990 mkw. Do końca marca natomiast całe piętro, czyli około 1 260 mkw zajmie Nordea Bank Polska S.A. Wynajmującym jest Łużycka Investment  - spółka celowa Allcon Investment.

Blisko 1 400 mkw biur w kompleksie pozostaje w ścisłej rezerwacji. Nie licząc tej powierzchni, do wynajęcia w Łużycka Office Park pozostało 4% powierzchni dostępnej, na parterze Budynku D.

Biurowce kompleksu oferują pięć kondygnacji przestrzeni biurowej oraz parter, który może zostać wykorzystany pod punkty usługowo-handlowe. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia AEDAS. Łużycka Office Park oferuje 700 miejsc parkingowych, z czego 422 znajduje się na parkingu podziemnym. Użytkownicy rowerów korzystać mogą ze specjalnych miejsc postojowych w hali garażowej oraz pryszniców i szatni. Najemcy mogą pozwolić sobie na dowolną aranżację biur. W obiekcie zastosowano rozwiązania ekologiczne i energooszczędne.

Allcon Investment w IV kwartale 2013 r. zamierza wzmocnić potencjał biurowy ul. Łużyckiej. Biurowiec „Łużycka Plus” oferować ma około 7 300 mkw. powierzchni klasy A. W chwili obecnej obiekt poddawany jest certyfikacji BREEAM, otrzymał także, jako pierwszy w Polsce, certyfikat „Obiekt bez barier”. Na parterze znajdą się punkty medyczne.


0.0
Napisz pierwszy komentarz