Tétris Poland logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoForbo Flooring Systems Polska logoCity Space logoPodium Investment logoSpectra Development logoAluprof S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTorus logoINTER-BUD logoCOTEX Office Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKontor logoFYI Commercial Consulting logoBusiness House logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoNowy Styl Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoUNIMOR Development S.A. logoVantage Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nowi najemcy w University Business Park

GTC podpisało umowy wynajmu 3 200 mkw powierzchni biurowej w łódzkim obiekcie.

Wysoka jakość biur oraz możliwość zabezpieczenia większej powierzchni na potrzeby rozwoju, to główne atuty University Business Park, które sprzyjają postępom w wynajmie. Cieszymy się, że renomowane firmy, które dostrzegają potencjał Łodzi, trafiają właśnie do nas – mówi Jacek Wachowicz, członek zarządu i dyrektor ds. wynajmu i sprzedaży GTC.

Globe Trade Centre S.A. podpisała umowy najmu na kolejne powierzchnie w University Business Park w Łodzi. W chwili obecnej pierwszy budynek kompleksu wynajęty jest w 75%. Jeśli weźmie się pod uwagę firmy, które zastrzegły sobie możliwość powiększenia metrażu w przyszłości, wskaźnik ten wynosi 95%.

Nowymi najemcami są głównie firmy z sektora zaawansowanych technologii i branży energetycznej. Mobica, specjalizująca się w realizacji projektów z dziedziny rozwiązań informatycznych dla urządzeń mobilnych, wynajęła 1 200 mkw. Firma wprowadzi się do budynku w maju 2013 r., przy czym zastrzegła sobie możliwość powiększenia powierzchni w przyszłości.

W lutym tego roku do University Business Park wprowadzi się również  Samsung Electronics Polska, który wynajął 1 100 mkw. Ten dostawca zaawansowanych technologii także zastrzegł możliwość dołączenia dodatkowych powierzchni w przyszłości.

W gronie nowych najemców znalazła się również PKP Informatyka S.A. W kwietniu 2013 r. zajmie 900 mkw powierzchni.

W obiekcie znajdują się już firmy takie jak Citibank, Hewlett-Packard, Grupa Ubezpieczeniowa Warta, Kredyt Bank, Bankruptcy Management Solutions, Tax Care oraz Pharmena.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra