Porto Office A Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTER-BUD logoOlivia Business Centre logoKontor logoNowy Styl Group logoFYI Commercial Consulting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoArchicom logoINTERBIURO logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTorus logoTétris Poland logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoPodium Investment logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBusiness House logoDEVCO Sp. z.o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoVantage Development S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCity Space logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoUNIMOR Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoSpectra Development logoAgrobex Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Bayer już w Olivia Business Center

Olivia Tower
Olivia Tower
Na początku stycznia 2013 r. Olivia Tower i Olivia Point zostały oddane do użytku. Do Olivia Tower wprowadza się firma Bayer.

Tak naprawdę, znajdujemy się w Olivia Business Center od września 2012 roku. W tamtym czasie zajmowaliśmy około 400 mkw. powierzchni tymczasowej w budynku Olivia Gate. Teraz przeprowadzamy się do swojej docelowej siedziby w budynku Olivia Tower – mówi Remigiusz Wojciechowski, szef Bayer Service Center Gdańsk. Centrum finansowo-księgowe Bayer Service Center Gdańsk jest częścią globalnej sieci centrów serwisowych. Zajmuje się m.in. księgowaniem środków trwałych i rozliczaniem kosztów podróży. W Olivia Tower Bayer zajmie początkowo 1 200 mkw, a następne 1 200 mkw najpóźniej do końca 2014 r. Łącznie siedziba firmy obejmować będzie dwa piętra połączone klatką schodową przeznaczoną wyłącznie do użytku najemcy.

Celem firmy Bayer jest zwiększenie wydajności i poprawa konkurencji świadczonych usług księgowych na arenie międzynarodowej. Service Center Gdańsk w ciągu najbliższych trzech lat planuje ponadto stworzyć około 250 miejsc pracy, głównie dla specjalistów z dziedziny rachunkowości.

Chcemy zatrudniać zarówno osoby bezpośrednio po studiach bez konkretnego doświadczenia zawodowego jak i osoby doświadczone, które już pracowały w branży centrów usług wspólnych. Ważnym czynnikiem, którym kierujemy się podczas rekrutacji jest znajomość języków obcych tj. angielskiego, niemieckiego i języków ok. dwudziestu krajów, dla których Centrum będzie świadczyć usługi. Praca w SCG to ogromna szansa zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej korporacji o globalnie rozpoznawalnej marce - stwierdza Remigiusz Wojciechowski.

Olivia Business Center to kompleks składający się z trzech budynków. Pierwszy z nich, Olivia Gate, został oddany do użytku na początku 2011 r. Nowe budynki, czyli Olivia Point (9 000 mkw) oraz Olivia Tower (15 000 mkw) oferują biura o powierzchni od 100 do 2 700 mkw na każdym piętrze. Kompleks znajduje się w Gdańsku, w dzielnicy Oliwa. Jak mówi Remigiusz Wojciechowski: Odnoszę wrażenie, że Oliwa jako dzielnica podlega obecnie znacznym transformacjom. Co prawda  sam mieszkam w Trójmieście od stosunkowo krótkiego czasu, ale dostrzegam prężny rozwój Oliwy i jestem przekonany, że przy zachowaniu obecnego tempa transformacji, w przeciągu kilku lat będzie ona silnym pretendentem do miana dzielnicy o największym potencjale biznesowym.


0.0
Tagi: fsa
Napisz pierwszy komentarz
mantra