Giant

Randstad wprowadzi się do Aquarius Business House

Biurowiec realizowany we Wrocławiu przez spółkę Echo Investment skusił kolejnego najemcę.

Randstad jest kolejną międzynarodową firmą, która zdecydowała się na wynajem powierzchni w Aquarius Business House. Swoje biuro o powierzchni 315 mkw ulokuje obok przedsiębiorstw takich jak Tieto Poland, PwC i AXIT.

Jest nam niezmiernie miło, że firma Randstad zdecydowała się na wynajem powierzchni w naszej wrocławskiej inwestycji. W ten sposób dołączyła do grona wymagających klientów, którzy docenili wyjątkową lokalizację naszego projektu i nowoczesne rozwiązania technologiczne obecne w Aquarius Business House - mówi Katarzyna Kubicka, Senior Leasing Manager w Dziale Projektów Biurowych Echo Investment.

Aquarius Business House zlokalizowany jest u zbiegu ulic Borowieckiej i Swobodnej, w centrum Wrocławia. Inwestycja realizowana jest w dwóch etapach. Pierwszy zakończył się w listopadzie 2012 r. i uzyskał już pozwolenie na użytkowanie, natomiast zakończenie drugiego planowane jest na październik 2013 r. Za projekt architektoniczny obiektu odpowiada pracownia Arcad z Kielc. Wykonawcą stanu surowego jest firma Eiffage Budownictwo Mitex S.A.

Kompleks oferuje 25 000 mkw w dwóch 7-kondygnacyjnych budynkach. Wyposażony jest w nowoczesne rozwiązania technologiczne, łącza informatyczne wysokiej klasy oraz systemy kontroli dostępu i bezpieczeństwa. Obiekt zaprojektowany został na układzie otwartego planu, z zapewnieniem elastyczności aranżacji wnętrz. W kompleksie wykorzystano rozwiązania proekologiczne i energooszczędne.

Najemcy kompleksu korzystać mogą m.in. z  lunch baru, restauracji, kawiarni oraz saloniku prasowego. Aquarius Business House oferuje 410 miejsc postojowych, z czego 323 znajduje się w parkingu kubaturowym, a 50 na parkingu zewnętrznym. Dla użytkowników rowerów przeznaczono specjalny parking oraz szatnie.

Randstad jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.


0.0
Napisz pierwszy komentarz