Forbo pod logo

Randstad wprowadzi się do Aquarius Business House

Biurowiec realizowany we Wrocławiu przez spółkę Echo Investment skusił kolejnego najemcę.

Randstad jest kolejną międzynarodową firmą, która zdecydowała się na wynajem powierzchni w Aquarius Business House. Swoje biuro o powierzchni 315 mkw ulokuje obok przedsiębiorstw takich jak Tieto Poland, PwC i AXIT.

Jest nam niezmiernie miło, że firma Randstad zdecydowała się na wynajem powierzchni w naszej wrocławskiej inwestycji. W ten sposób dołączyła do grona wymagających klientów, którzy docenili wyjątkową lokalizację naszego projektu i nowoczesne rozwiązania technologiczne obecne w Aquarius Business House - mówi Katarzyna Kubicka, Senior Leasing Manager w Dziale Projektów Biurowych Echo Investment.

Aquarius Business House zlokalizowany jest u zbiegu ulic Borowieckiej i Swobodnej, w centrum Wrocławia. Inwestycja realizowana jest w dwóch etapach. Pierwszy zakończył się w listopadzie 2012 r. i uzyskał już pozwolenie na użytkowanie, natomiast zakończenie drugiego planowane jest na październik 2013 r. Za projekt architektoniczny obiektu odpowiada pracownia Arcad z Kielc. Wykonawcą stanu surowego jest firma Eiffage Budownictwo Mitex S.A.

Kompleks oferuje 25 000 mkw w dwóch 7-kondygnacyjnych budynkach. Wyposażony jest w nowoczesne rozwiązania technologiczne, łącza informatyczne wysokiej klasy oraz systemy kontroli dostępu i bezpieczeństwa. Obiekt zaprojektowany został na układzie otwartego planu, z zapewnieniem elastyczności aranżacji wnętrz. W kompleksie wykorzystano rozwiązania proekologiczne i energooszczędne.

Najemcy kompleksu korzystać mogą m.in. z  lunch baru, restauracji, kawiarni oraz saloniku prasowego. Aquarius Business House oferuje 410 miejsc postojowych, z czego 323 znajduje się w parkingu kubaturowym, a 50 na parkingu zewnętrznym. Dla użytkowników rowerów przeznaczono specjalny parking oraz szatnie.

Randstad jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Everspace II
mantra